23 Nisan'da Sınav Yapmak Yasal mıdır?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
    Konu Sahibi
23 Nisan'da Sınav Yapmak Yasal mıdır?
Kuzenim 7. sınıf öğrencisi okulun adını vermiyorum ve tahmin etmeyiniz. 23 Nisan'da beden eğitiminden sınav yapıcaklarmış ve gelmeyenlere not vermeyeceklermiş. Kuzenim Türkiye'de olduğumdan beri isyan ediyor ama hak veriyorum notları mükkemmel. Bu olay yasal mıdır? Ne yapabilirim?

klongs

klongs

Üye
23 nisanda okulmu var

turaniaCCC

turaniaCCC

Üye
gösteri falan olmasın o. Çünkü ona gitmekte mecburi ya.

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
    Konu Sahibi
gösteri falan olmasın o. Çünkü ona gitmekte mecburi ya.

gösteri olsa gitmeye biliyo ama 2. sınavınız bu olacak demişler 23 nisanda gelmesseniz not vermeyiz demişler arkadaşlar önemli 23 nisanda yanıma gelecek

Eykul

Eykul

Üye
Resmi tatil günlerinden biri olan Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayrami (19 Mayis günü törenden sonra baslar ve 20 Mayis günü aksami sona erer.)... Eger sinaviniz törenden sonra ise, tavsiye ogretmeninize soylemeyin, boylece sinavi yapmassiniz :D
Boyle yazyor ama sadece tatili anlatmak icin ve normalde ilkogretim icin olmasi gerek... (kontrol edecegim)

Birde ögretmenleri ilgilendiren maddeler var onlardan birinde de 23 nisanin tatil oldugunu soyluyor ve 1 gün yaziyor... ve "Bu günlere sınav konulmaz. Ancak soruları Bakanlıkça gönderilen sınavlar bu günlere rastlasa da yapılır"

Yeterince acik degil mi cevap? :D

Sen bana okulunun numarasini ver sorayim, bir konusayim :D:p iptal ettiririm ben onu (ciddiyim):D zaten yapamazlar ya... galiba

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
    Konu Sahibi
Resmi tatil günlerinden biri olan Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayrami (19 Mayis günü törenden sonra baslar ve 20 Mayis günü aksami sona erer.)... Eger sinaviniz törenden sonra ise, tavsiye ogretmeninize soylemeyin, boylece sinavi yapmassiniz :D
Boyle yazyor ama sadece tatili anlatmak icin ve normalde ilkogretim icin olmasi gerek... (kontrol edecegim)

Birde ögretmenleri ilgilendiren maddeler var onlardan birinde de 23 nisanin tatil oldugunu soyluyor ve 1 gün yaziyor... ve "Bu günlere sınav konulmaz. Ancak soruları Bakanlıkça gönderilen sınavlar bu günlere rastlasa da yapılır"

Yeterince acik degil mi cevap? :D

Sen bana okulunun numarasini ver sorayim, bir konusayim :D:p iptal ettiririm ben onu (ciddiyim):D zaten yapamazlar ya... galiba

abi herhalde hukukçusun yada öğrenci herneyse bunlar gösteri yapacaklarmış ve bu gösteriye gelmezlerse beden eğitimi ikinci sınav notu 0 olacakmış bide anlamadığım şu bunlara duyuruda dağıtmışlar içeride yapacaklarmış yalnız okadar öğrencinin bahçeye bile sığacağını düşünmüyorum yani bu işte bu iş var

Eykul

Eykul

Üye
abi herhalde hukukçusun yada öğrenci herneyse bunlar gösteri yapacaklarmış ve bu gösteriye gelmezlerse beden eğitimi ikinci sınav notu 0 olacakmış bide anlamadığım şu bunlara duyuruda dağıtmışlar içeride yapacaklarmış yalnız okadar öğrencinin bahçeye bile sığacağını düşünmüyorum yani bu işte bu iş var

Bak sen sunlara :D ya bence de sizin gelmeniz icin yapiyorlar... Ama kontrol ederlerse bilemem ... Normalde sinav yapilmaz. Ama gosterikonusunu bilemem sonucta dersten sinavdan sayilmiyor... Orta ogretimde misin?
(abi demessen sevinirim,cunku abi degilim)

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
    Konu Sahibi
Bak sen sunlara :D ya bence de sizin gelmeniz icin yapiyorlar... Ama kontrol ederlerse bilemem ... Normalde sinav yapilmaz. Ama gosterikonusunu bilemem sonucta dersten sinavdan sayilmiyor... Orta ogretimde misin?
(abi demessen sevinirim,cunku abi degilim)
kuzenim orta öğrenimde ben konuşurken herkese abi derim türk biriyle ben 24 yaşındayım gitmeyecek bide içerdeymiş not vermezlerse hukuk ortamına taşıyacağım

Astrosman

Astrosman

Üye
Beden den sınav mı olunur yaw..

klongs

klongs

Üye

stadyum gösterisiyse gitmek zorunda

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
öğretmen çocukları korkutmak için söylemiştir. eğer 0 vericem demeseydi kimse gitmez törene. 4 sene önce aynı olay benim de başıma geldi :/ :off: çok sinir bozucu :/

Eykul

Eykul

Üye
kuzenim orta öğrenimde ben konuşurken herkese abi derim türk biriyle ben 24 yaşındayım gitmeyecek bide içerdeymiş not vermezlerse hukuk ortamına taşıyacağım

Abi diyorsun ama degilim diyorum :D abla desen neyse ne ama abi deme :D lutfen

Sen bana ver diyorum okulun numarasini ben konusacagim onlarla :)

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
    Konu Sahibi
Abi diyorsun ama degilim diyorum :D abla desen neyse ne ama abi deme :D lutfen

Sen bana ver diyorum okulun numarasini ben konusacagim onlarla :)

uçak biletini aldım saat 19.10 a okuldan sonra hemen esenboğa havalanına sonra hollanda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt