21.04.2011 faturalı sıfır gm dst l1 wifi 5mp android takaslı

• 5 Mayıs 2011
  • 628 Okunma
  • 2 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Konu Tarihi: 28.04.2011- 07:45

Telefonum 21.04.2011 tarihinde garanti kapsamında değişimi olmuştur.Denemek amacıyla kutusunu açtım kutulu ve sıfır bir cihazdır Şuan kullanmıyorum zaten kutusunun içinde duruyor telefon . Övmek için söylemiyorum gerçekten mükemmel bir cihazdır ... ANDROİD İŞLETİM SİSTEMİ KULLANMAK İSTEYEN VE MERAK EDENLER İÇİN İDEALDİR TAKASLIDIR .GARANTİSİ DEVAM EDİYOR

FİYAT: 370 TL DAHA KULLANILMADI BİLE

TEL NO

0506 675 64 50

DSTL1 Imaginary

Genel Özellikler

5mp Android™ işletim sistemine ve 2 hattınızı aynı anda kullanmanıza imkan sağlayan DST( Double SIM Technology) çift sim kart teknolojisine sahip.

DSTL1'in 5MP Otomatik Odaklanma (AF) özelliğine sahip SONY® Sensor ile muhteşem kareler yakalayıp, Wi-Fi® kablosuz internet bağlantı desteği sayesinde her yerden internette sörf yapıp maillerinizi kontrol edebilir,

4GB lık harici hafızası ile dilediğiniz kadar fotoğrafı, müzik dosyasını yanınızda taşıyabilir, 3GP veya MPEG-4 formatlı filmlerinizi 3" lik SHARP® marka geniş ekranı ile izleyebilirsiniz.

Radyosu, 624Mhz işlemci hızı, 16GB' a kadar hafıza kartı desteği, Bluetooth® ve EDGE desteği de DSTL1'in üstün özelliklerinden sadece bazıları.

Sar Değerleri

Değer: 0.402 W/kg

Yazan: sskteam2
  2. dostum daha bir aylık nokia c5-03 var! Uyarsa takasa görüselim

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/11/2018 - 04:36