2017 Kaçak HGS Geçiş cezası

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
2017 Kaçak HGS Geçiş cezası
2017 yılında hiç olmadığı kadar cep yakacak olan trafik cezaları arasında yer alan Kaçak HGS Geçiş cezası kaç para belli oldu. Yeni ceza ile birlikte Kaçak HGS Geçiş cezası bizlerde ciddi anlamda bir yaptırım uygulamış olacak.

Yeni yılda uygulanacak olan Kaçak HGS Geçiş cezası belirtilen geçiş ücretinin 11 katı olarak uygulanacak. Vergi dairelerinden, PTT şubelerinden ve bankalardan ödenebilecek. Artık trafik cezaları vergi dairesinin sitesi üzerinden kredi kartıyla da yatırılabilecek.

Trafik cezalarında ödemelerin geciktiği taktirde her ay %5’lik faiz oranı uygulanacağını ve cezayı erken ödeme yöntemiyle ödediğinizde ise %25’lik bir indirim oranından faydalanabileceğinizi unutmayın. Kabahatler Kanunu'nun 17. maddesi, “kişinin ekonomik durumunun müsait olmaması halinde idari para cezasının, ilk taksitinin peşin ödenmesi koşuluyla, bir yıl içinde ve dört eşit taksit halinde ödenmesine karar verilebilir” seçeneğinin de yer aldığını unutmayın.
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
15 TL İse 150 TL Filan Ama Çoğu Duruyor Plakası Kapatıyor Geçiyor İleridede Çevirilmiyorlar.Bizim Polisimizde İş Yokki Ben Geçsem Arabayı Bağlarlar.
 


Üst Alt