2015 Audi A8

Sponsorlu Bağlantılar

x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
2015 Audi A8
[h=2]Makyajlı 2015 Audi A8, ilk kez casus fotoğrafçıların objektiflerine yakalandı![/h]
Mütevazi tasarım güncellemelerini beraberinde getiriyor.
Audi’nin “baba” modeli A8, birkaç yıldır araba pazarında bulunduğu süre boyunca Audi adına birçok başarı elde etmekteydi. Şimdi ise dünyanın en öncü markalarından Audi, amiral gemisi sedan modeli için ufak bir güncelleme paketinin planlarını yapıyor.

Oldukça sağlam ve başarılı bir biçimde gizlenmiş olan prototip yenilenmiş bir ön ızgarayı, modifiye edilmiş tamponları ve yeniden şekillendirilmiş farları beraberinde getiriyor. Araçta ayrıca arka tampona son derece uygun ve şık bir işçilik ile entegre edilmiş yeni egzost uçlarını da görmek mümkün.

Casus fotoğrafçılar ne yazık ki aracın iç kabinine ait görüntüleri yakalayamamış olsa da, içeri kısmın güncellenmiş bir bilgi-eğlence sisteminin yanı sıra yeniden tasarlanmış bir arayüze ev sahipliği yapacağını söyleyebiliriz.

Motor seçeneklerinin olduğu gibi devam etmesi beklenirken seçenekler arasında 3.0 litrelik V6 TDI’ın, 3.0 litrelik V6 TFSI’ın, 4.0 litrelik V8 TFSI’ın ve 4.2 litrelik V8 TDI’ın bulunacağı tahmin ediliyor. Ayrıca hibrid olarak 2.0 litrelik TFSI, çift turbolu 4.0 litrelik V8 TFSI ve 500 beygir gücünde 6.3 litrelik W12 FSI modelleri de ihtimaller arasında bulunuyor.
Makyajlı yeni Audi A8’in gelecek sene 2015 model yılı ile satışa sunulması hedefleniyor. 
  • Beğen
Tepkiler: -Akıncı


Üst Alt