2014 Sevgiliye Söylenecek En Güzel Sözler

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
2014 Sevgiliye Söylenecek En Güzel Sözler
Sizler için hazırladığımız bu yazımızda, 2014 yılı içerisinde yada yılbaşı gecesinde sevginize, aşkınıza yada sevdiğinize gönderebileceğiniz en güzel aşk dolu sözleri yazdık.
• Kum tanesi bir özlemse seni kumsallar kadar özledim
• Olmadı sensiz olmadı gözlerim sözünde durmadı ağladı yokluğuna ağladı yüreğim seni unutmadı
• Ben senin gözbebeklerinde kaybolmayı sevdim, seninleyken sana doyamamayı sensizkense doyasıya seni yasamayı sevdim
• Dünyadaki herkes için herhangi birisin, ama herhangi biri için dünyalara değersin
• Sevginin kutsallığını biliriz biz yüreğimiz rehin yüreğimiz darağacında iken bile, ölüme küsüp sevmeyi sevdik biz-
• Mavilere bürünüp okyanus olmayı, Yeşillere bürünüp doğa olmayı, sarılara bürünüp doğa olmayı, hepsinin masumiyetine bürünüp doğa olmayı, Hepsinin masumiyetine bürünüp senin olmayı isterdim.
• Hani gözler vardır gözleri anlatır Hani sözler vardır gözleri ağlatır Hani anılar vardır değeri geç anlaşılır Birde “ASK” vardır, seni anlatır
• 3 türlü arkadaş vardır Biri ekmek gibidir, her zaman bulunur Biri ilaç gibidir , lazım olunca bulunur Biride virüs gibidir, boşuna arama o zaten seni bulur
• Rüzgârın kemanini çaldığı ve damlaların pencereye vurduğu soğuk bir gecede yatağına uzanıp hayalini kurduğun ve keşke dediğin tüm güzellikler senin olsun
• Seni seviyorum dediğin zaman yalan söylüyor olsan bile bu sözü bütün gerçeklere değişmeye hazırım ve olurda beni sevmediğini söylersen ben yine seni sevmeye devam edeceğim-
• Kalbimin derinliklerinden gelen bir çiğlik var tıpkı rüzgârın uğultusu gibi bedenim duru bir göl gibi, ruhum ise susuz kalmış bir çiçek gibi sessiz ve hareketsiz Beni bu dertten ancak sen kurtarabilirsin-
• Yağmuru sevdiğini söylüyorsun ama her yağmur yağdığında şemsiyeni acıyorsun Güneşi sevdiğini söylüyorsun ama her güneş açısında gölgeye kaçıyorsun Rüzgârı sevdiğini söylüyorsun her rüzgar estiğinde pencereni kapatıyorsun İşte bende bundan korkuyorum sevgilim! Çünkü sende beni sevdiğini söylüyorsun
• Sensizlik kor gibi düşer yüreğime ama yakmaz, beni o ateş sadece sen beni bir gün terk edip gidersen yakar
• Uzaklıklar küçük sevgileri yok eder, büyükleri ise yüceltir Tipik rüzgârın mumu söndürüp ateşi yükselttiği gibi
• Neden durmadan yağıyorsun yağmur, neyi ıslatmak istiyorsun? Cadde ıslak kaldırımlar ıslak, gözlerim ise zaten ıslak!
• Seninle bir pergelin iki kolları gibiyiz, ne kadar dönersen dön yine ayni yerde karşılaşacağız
• Sevgi güzellik ister gülüm, güzellik emek ister Güzellik tende değil gülüm, yürekte ateş ister
• Mutluluk bir evren, mutsuzluk küçük bir gezegen olsun, mutluluk senin mutsuzluk benim olsun
• Bugün ağlamayı düşünüyorsan sakin yapma! Çünkü bir yerlerde senin bir tek gülüsün için yasayan biri var
• Sevmek seni seviyorum demek değil seni seviyorum derken titremektir
• Dolunay ne güzel aydınlatıyorsun karanlığı Rüyanda gül bahçelerini gör çünkü o bahçenin bir parçasısın
• Acı hüzün yıldızlar kadar uzak, mutluluk ise gözbebeğin kadar yakın olsun, umarım gerçeklerin mutluluk, mutlulukların sonsuz olsun
• Zifir saçlarını savur içimde, küller havalansın yürek tutuşsun bölsün soluğumu paslı bir bıçak hayalim içinde düşüp yorulsun
• Sana olan sevgimi dağlara yazmak istedim, sevgim kadar büyük dağ bulamadım
• Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış derler o zaman onuncu köyden sesleniyorum SENI SEVIYORUM
• Dağların tepesine çekip “SENI SEVIYORUUM” Diye bağırmana hiç gerek yok, herhangi bir gecede herhangi bir yıldıza bakarak usulca “SENI SEVIYORUM” Demen yeterli tıpkı benim yaptığım gibi “SENI SEVIYORUM
• Ağlamak uzak gülmek hep seninle olsun ama bir gün ille de ağlaman gerekirse oda mutluluk için olsun
• Ben seni unutmak için sevseydim adını kalbime değil, güneş çıktığı zaman kaybolacak olan buğulu cama yazardım
• Al vur hançeri kana bulansın fazla vurma derine çünkü orda sen varsın
• Seni sevmek yanlışlık ise asla doğru olmak istemiyorum
• Aramızdaki mesafeler ne kadar uzak olursa olsun korkmuyorum sonsuzluğa giden yollara yüreğimi yazdım ve sen hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın..
• Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil günesin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım
• Gökyüzündeki bütün yıldızları toplasan bir tek sen etmez, fakat bir tek sen hepsine bedelsin.
• Aşk Çoraba Benzer ; Çifttir ve birbirine uymalıdır
• Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin
• Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı…
• Sen gözlerimde bir damla yas olsaydın seni kaybetmemek için ömür boyu ağlamazdım!!!
• Aşkımızın suya düşeceğini bilseydim , balık olurdum
• Hayatta üç şeyi sevdim. Seni, Kalbimi, Ümit Etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye.
• Seni Sevdiğim kadar ibadet etseydim ; cennette köşküm olurdu…
• Rüzgarın kemanini çaldığı ve damlaların pencerene vurduğu bir gecede yatağına uzanıp hayalini kurduğun ve keşke dediğin tüm güzellikler senin olsun…

Üst Alt