2014 doğum günü mesajları

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
2014 doğum günü mesajları
Tüm derdini anlatabileceğin gerçek bir dostun varsa, canını neyin sıktığının hiçbir önemi yoktur. Benim böyle bir dostum var ve bugün onun doğum günü... Doğum günün kutlu olsun candostum...

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun. O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. doğum günün kutlu olsun...

İnanmıyorum, o kadar oldun mu sen? Ama olsun, üzülme her yaşın ayrı bir güzelliği var... Doğum günün kutlu olsun!!!

İçindeki çocuğu yüreğindeki umudu asla yitirme... Ağlamaların bin beteri de geçse içinde, bu yaşama inat gülümse... Doğum günün kutlu olsun...

Senin gibi insanlar çok sık gelmiyorlar yeryüzüne... Allah'a bir kez daha şükrediyorum seni yeryüzüne gönderip karşıma çıkardığı için Doğum günün kutlu olsun

Doğacak her yeni günü sana armağan ediyorum. doğumgünün kutlu olsun...

dogum-gunu-mesajlari-1-11161

Kalbin hengi güzel şey için çarpıyorsa, her doğan gün sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun.

Geleceğinin her yeni günü bir öncekinden daha güzel geçsin. Mutlu yıllar...

Her zaman herşeyin gönlünce olmasını diliyorum. Asla hüzünlenmesin o güzel gözlerin. Yarının bugününden umutlu, bugünün dünden mutlu olsun. Doğum günün kutlu olsun...

Yeni yaşında güzellikler dolsun hayatına... Doğum günün kutlu olsun

Yeni yaşında güneş ve ay birlik olup dilediğin her güzelliği getirsin kapına. Nice senelere

Özlem ve hayallerinin yeni yaşında gerçekleşmesi dileğiyle mutlu yıllar...

Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun Nice mutlu ve huzur dolu yıllara...

• Beğen
Tepkiler: codblackops2

codblackops2

codblackops2

Üye
:tşk:

Baskentliia

Baskentliia

Üye
güzel mesaj eline sağlık

Üst Alt