2013 Volkswagen Golf VII GTI

 • 14 Ekim 2012
 • 462 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  2013 sonbaharı yerine önümüzde ki baharda pazarlara inmesi planlanan yeni VW Golf VII GTI’ın ilk resmi fotoğrafları yayınlandı. Meşhur AutoBild dergisine göre, bu hafta Paris’te gösterilecek olan bu üretilmeye elverişli konseptin satışa sunulacak versiyonu neredeyse eskisinin aynısı olacak.Yeni hatchback’in 2.0 litre 220 beygir TFSI turbo motora sahip olması beklenirken VW, bir de opsiyonel performans paketi sunacağını dile getirdi. Bu performans paketli Golf, 230 beygir gücünde ve 350 Nm tork sahibi olacak. Tüketim ise, 100 kilometrede 6.6 litre olarak gerçekleşecek.Yeni Golf VII GTI 0-100 km’yi 6.6 saniyede alırken 246 km/h hız yapabiliyor. Performans paketine sahip Golf ise 0.1 saniye daha çabuk ve 250 km/h hıza ulaşabiliyor.
  Tasarıma gelince, bu GTI konsepti yine petek şeklinde ki radyatörünün üzerinde tipik GTI stilinde kırmızı çizgi barındırıyor. Çift çıkışlı krom egzostlar ve LED arka farlar, arabanın çekiciliğini üst seviyeye taşıyan küçük detaylardan. Standart Golf VII’ya kıyasla, yeni model yere 15 mm daha yakın olacak ve her zaman ki gösterişli GTI jantlarının (Denver, Detroit, Glendale; 17 – 18 inç opsiyonları ile) içerisinde kırmızı fren kaliperlerini barındıracak. Ayrıca jant seçiminde yenilenen Brooklyn alaşımı da tercih edilebilecek.
  Kabinin içi herhangi bir süpriz yapmıyor ve alışılmış kırmızı dikişleri ile 3 kollu düzleştirilmiş direksiyon tasarımını değiştirmiyor. Golf topu tarzında vites topuzu ve tavandaki siyah astarlar da varlığını koruyan diğer tasarımlardan. İçeride birde renk gösterimli özel araç ile kronograf stilli araç bulunuyor. Diğer özellikler ise alüminyum pedallar ve kırmızı ortam ışığı şeklinde…

  öff jilet gibi araba :ağlarım:
   


  Yazan: Kingmortall
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/12/2018 - 18:56