2013 Sigara Zamları - Güncel Sigara Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
minoo

minoo

Üye
    Konu Sahibi
Bazı sigaralara zam gelmedi (Lucky Strike, Kent..)
Bazıları da ilk açıklanan fiyatın 50 kuruş altında satışa çıktı. İlk açıklanan fiyatta Muratti 7,75'ti, şimdi 7,50'ye satılıyor. Ama çoğu ilk açıklanan şekilde.

Arda, benimki de 7,50 olmuş.

Babam ilk zamları duyduğunda bırakcam diyodu, 3 gündür hala son paketim deyip duruyor :ehe
Ne mübarek paketmiş ki içiyor içiyor hala bitmedi :kop:

• Beğen
Tepkiler: Samsunspor ve __xXx__

__xXx__

__xXx__

Üye
Bazı sigaralara zam gelmedi (Lucky Strike, Kent..)
Bazıları da ilk açıklanan fiyatın 50 kuruş altında satışa çıktı. İlk açıklanan fiyatta Muratti 7,75'ti, şimdi 7,50'ye satılıyor. Ama çoğu ilk açıklanan şekilde.

Arda, benimki de 7,50 olmuş.

Babam ilk zamları duyduğunda bırakcam diyodu, 3 gündür hala son paketim deyip duruyor :ehe
Ne mübarek paketmiş ki içiyor içiyor hala bitmedi :kop:

sende bırak bence hacı canınıza yazık :(

minoo

minoo

Üye
    Konu Sahibi
Bırak demekle olsaydı cümle alem bırakmıştı şimdiye aga. İllet bişey cidden zor zor bırakmak.

__xXx__

__xXx__

Üye
tavsiye ister misin:D

doctorrr

doctorrr

Üye
Babam 20 senelik keşti valla bıraktı yani isteyince oluyor. Adam çekerdi böyle üflemezdi bekletirdi :D

minoo

minoo

Üye
    Konu Sahibi
__xXx__

__xXx__

Üye
:D sen bilin hacı

codblackops2

codblackops2

Üye
vay be

foreverthe

foreverthe

Üye
Arkadaş dün marlboro yu 9 tl ye almıs bu nasıl is ?
Bende 9 TL'ye aldım :D

- - - Eklendi - - -

Sigara beni psikolojik olarak rahatlatıyor. Bağımlısı değilim 4-5 gün içmiyorum sonra 3-4 tane içiyorum öyle öyle. Hem insanı sigara öldürmez. Sigarayı insan neden içer ? Stresten, dertten. Günümüzün en büyük hastalığı ise stres ne yazık ki.

osicik

Üye
bişey söyliyimde siz de kendinizi kötü hissedin ben 10 sene önce ne var canım istesem bırakırım diyordum bırakamazsın dediklerinde bırakmak istemiyorum falan derdim bi kere bi denedim bırakamadım anladım ki sigaranın esiri olmuşum o gündür kendimi kötü hissediyorum sizde deneyin görün....:ehe

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
tekele de zam yok

doctorrr

doctorrr

Üye
Siz onu boşverin de alkole ÖTV zammı geldi geçen abiler...

BYFECI

BYFECI

Üye
iyi oldu yaw :d:

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye

Bende 9 TL'ye aldım :D

- - - Eklendi - - -

Sigara beni psikolojik olarak rahatlatıyor. Bağımlısı değilim 4-5 gün içmiyorum sonra 3-4 tane içiyorum öyle öyle. Hem insanı sigara öldürmez. Sigarayı insan neden içer ? Stresten, dertten. Günümüzün en büyük hastalığı ise stres ne yazık ki.

ben stres için içmiyorum :hmmm
tadı ve dumanının rengi hoşuma gittiği için içiyorum :hmmm

Astrosman

Astrosman

Üye
Içmeyin şu mereti yarın görürsünüz diyeceğim ama beni mi dinleyecekler diyorum içimden.. :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt