2013 İyi Geceler Mesajları | İyi Geceler Mesajları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
2013 İyi Geceler Mesajları | İyi Geceler Mesajları
En güzel iyi geceler mesajları, 2013 en güzel iyi geceler mesajı, iyi geceler mesajları 2013

En yeni ve süper iyi geceler mesajları:

Seni gözlerimi kapattigimda degil,gözlerimi actigimda görmek ve var oldugunu bilmek isterim gülparem iyi geceler.

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz.sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler..

Seni çok seviyorum birtanem İyi uykular..

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım….

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bitenem tatlı uykular.

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim…Seni yaşadığım her gün için..yanagına bir buse gonderiyorum…huzurla uyu bitanem..huzurlu ve mutlu…İyi geceler..seni seviyorum

Gecenin en güzel karanlıgına gözlerini yumdugunda aklına ben geleyim iyi geceler birtanem..

Dur bir dakika once bana bir opucuk, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyayabilirsin ..

Rüyanda eğer beni görürsen hiç şaşma çünkü ben seni her gün rüyamda görüyorum…

Arım Balım Peteğim Gülüm Dalım çiçeğim Karizmatik Erkeğim iyi Geceler

Sen Benim Rüyalarımdaki Hayalim Hayattaki Tek Yaşama sebebimsin iyi Geceler Meleğim

Hayat bir geceden ibarettir en güzel geceyi en güzel rüya ile görmen dilegi ile iyi geceler.

İyi Geceler Yosun Gözlüm tatlı rüyalar benim HayaLim..

Gecelerin Sıcak Rüyaların Candan Olsun Sana iyi geceler Olsun..

En iyi Gecen Bugunden Daha Güzel yarın oLacak geceler içinde Olsun İyi Geceler Birtanem.

Sana Gecelerin Sessizliğini Rüyaların En güzelini Görmen için Dua Ediceğim Aşkım iyi geceler..

Geceme ışık oL Rüyalarımın Ateşi OL Sadece benim Ol iyi geceler Aşkım.

Masum gecelerin Masum Rüyaları Seninle Olsun iyi Geceler Olsun Biriciğim..

esokmen

esokmen

Üye
:tşk:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt