2013 Citröen C3


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi


Cenevre Otomobil Fuarı’na katılıyor.Ünlü Fransız oto üreticisi Citröen, C3 modelinin orta yaşlarında araç için makyajlı bir versiyon tasarladı. Makyajlı yeni C3 önümüzdeki ay Cenevre Otomobil Fuarı’nda sergileniyor olacak.Makyajlı model yeiden elden geçirilmiş ön ve arka farlardan, yeni ön ve arka tamponlardan ve genişletilmiş görüş için tavanın arkasına doğru ilerleyebilen Zenith ön cam ile karşımıza çıkıyor! LED destekli gündüz yanan ışıklar artık aracın ön tamponunda bulunurken iç kabinde ise krom ayrıntılar, ısı kaplı yumuşak torpido gözü ve daha fazla döşeme seçeneği ile karşılaşıyoruz. Opsiyonel olarak tercih edilebilen park sensörleri ve geri kamerası da ayrıcalıkalr arasında yerini alıyor.Kaputun altında ise 3-silindirli, 1.0 litre ve 1.2 litre hacminde ki benzinli motorlar, sırasıyla 68 beygir ve 82 beygir güç üretebiliyor. Ayrıca 120 beygir üretebilen bir VTi 120 motoru da seçenekler arasında mevcut ve isteğe bağlı olarak manuel veya otomatik aktarım sistemleri ile tercih edilebiliyor.İngiltere’de, yenilenmiş Citröen C3 üç adet farklı dizel seçeneği ile sunuluyor: HDi 70, e-HDi 70, HDi 90 ve e-HDi 115. Bu dizel motorlarının, örneğin e-HDi 70 için, karbondioksit dışa salım miktarı kilometrede 87 gram kadar düşük bir rakama denk geliyor!
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt