2013-2014 Çıkmış ve Çıkacak Oyun Önerileri.

 • 26 Temmuz 2014
 • 794 Okunma
 • 4 Cevap

 1. Bu konu altında 2013-2014 yıllarında çıkmış ya da çıkacak oyunlar öncelikli olmak üzere , tüm beğendiniz ya da beklediğiniz oyunları paylaşıp , oyunlar hakkında bilgi paylaşıp, bilgi talep edebilirsiniz.
  1- Bioshock Infinite : Oyun dünyasında bomba etkisi yapan bu oyun senaryo , kurgu , oynanabilirlik ve görsel olarak tüm oyun severler tarafından beğenildi ve şimdiden efsane oyun olarak ilan edildi. ( Resmen bir sanat eseri . )

  2-) Battlefield 4 : Frostbite 3 grafik motoruyla geliştirilen Battlefield 4, gene hikaye modundan ziyade multiplayer seçenekleri ile ön plana çıkmayı başarıyor. Çok daha gerçekçi bir savaş atmosferinin yanı sıra parçalanma efektlerine de daha fazla önem veren yapım, türü seven oyuncular için vazgeçilmez bir oyun görünümü sergiliyor. ( Multi player olarak muhteşem)

  3-) Call of Duty Ghosts : Bafftlefield ve Call of Duty rekabeti, CoD: Ghosts ile bambaşka bir boyuta taşındı! Görsel efektler ve senaryo olarak bir başyapıt olmaya devam ediyor.

  4-) Dishonored : Sanayi, teknoloji ve mistik güçlerin birbirine karıştığı bir fantazi dünyasında geçen bu FPS oyununda, işlemediği bir suç yüzünden her şeyini kaybeden bir suikastçiyi oynayacaksınız. Skyrim'in yapımcılarından gelen bu orijinal macera sizi bekliyor.

  5-) Civilization 5 : Sıra tabanlı strateji oyunlarının amiral gemisidir. Bir medeniyeti doğuşundan uzay çağına taşıyarak bu süreç içerisinde gerek diplomasi gerek kültürel gerek savaşarak oyunda üstünlük kurmaya çalışıyoruz. Savaş, diplomasi ve teknolojik ilerlemeler sayesinde tarihin en büyük liderleri arasına adınızı yazdırın. ( Özellikle Osmanlı olması oyunu daha bir heyecanlı yapıyor. )

  6-) Assassin's Creed 4 Black Flag : Diğer oyunlarına göre denizlerde yoğunluklu geçen senaryosuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.
  Assassin's Creed 4 Black Flag Official Trailer (HD) - YouTube
  7-) Watch Dogs : Piyasanın en beklenen oyunlarından birisi olan Watch Dogs farklı senaryo ve oyun tarzı ile şimdiden bütün oyun severlerin gönlünü fethetti.
  Watch Dogs - Official Launch Trailer (HD 2014) - YouTube
  8-) Gta 5 : Tüm dünyada fırtınalar estiren gta serisinin son oyunu . Piyasaya çıkalı 1 sene olmasına rağmen PC ye bu sonbahar da çıkacak olan oyunu pc kullanıcıları olarak merakla ve az da olsa öfkeyle bekliyoruz :)
  All 3 Official GTA V Trailers! (HQ) - YouTube

  Şimdilik başlangıç olarak bunları paylaştım umarım gün geçtikçe konu daha da büyüyecektir.
   


  Yazan: kinger1905
 2. hepsini bi yana gta 5 bi yana :)
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 3. gta5 beklemedeyiz hala :D
   
 4. Surda sonbahara ne kaldıki caanım -Kemal Sunal- :D
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 5. Far Cry 3 ve 4'ü de ekleyebilirsin :)
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/12/2018 - 14:44