2012 ye girmek istemiyorum 2010ada 2005ede

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
2012 ye girmek istemiyorum 2010ada 2005ede
hep 1998 de kalmak istiyorum

tasolarımın misketlerimin totolarımın olduğu senede...

bisikletle en uzun kaydırmaya çalıştığımız senede...

taso oynamaktan parmakalrımın yara olduğu senede...

marioda 11.3 üncü bölüme kadar gelip elektriklerin gittiği senede...

köye gittiğimizde köy meydanında yıkandığım senede...

sulugöz yiyip gözlerimin yaşardığı senede...

road fighterda supermani çıkardığım senede...

tek saat markasının casio olduğu senede...

anne babamızın 3210-3310 unu gizlice alıp snake oynadığımız senede...

bayramalarda harçlık aldığımız senede...

ben

ben büyümek istememiştim aslında. sadece her küçük gibi hayal etmiştim. ama o hayaller bugün gerçek.

cebimde param altımda arabam arkadaş ortamım teknolojik aletlerim var. ama o tadı vermiyor.

gameboydaki oyunların pes12 den need for speed den call of duty den daha eğlenceli olduğunu farketmek ne kadar acı...

ben 8 yaşında olmak istiyorum..

hep 8 olarak kalmak

hiç büyümemek...

Alıntıdır ama Çok Güzel :)
O roadfighterda süpermanı çıkartmak nasıl güzeldi be vay anasını...

• Beğen
Tepkiler: ..butteRfly.. ve minoo

mnstrdnc

mnstrdnc

Üye
Kesinlikle katılıyorum atarimin bataryasının aşırı ısınmasından patladığı gözlerimin çizgi film ve atariden kan çanağı olduğu yılları özledim be

anılbaran

anılbaran

Üye
:spr

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Bende 2012'ye girmek istemiyorum :D isteyen varsa hakkımı ona devredebilirim.

devran_34

devran_34

Üye
en güzeli benim için o akşamları elektirikler gidince sobanın basına toplanıp bir mum yakıp ellrince parmaklarınla kuş köpek gibi bişeyler yapmak

Navy Blue

Navy Blue

Üye
Hepsine katılıyorum...
Gerçekten çok güzel yıllardı tekloji geliştikçe belki hayatımız çok daha fazla kolaylaştı ama o eski samimiyet, dostluklar, arkadaşlıklar hepsi bitti...
Aşk bile eskisi kadar tat vermiyor sanki...

Türe

Türe

Üye
Valla ben de ozledim marioyu be :( tusu basa vardi bi de onu hatirliyorum :D

EroL

EroL

Emekli Yönetici
tusu basa :D koşa koşa sahayı bitiremezdi o yaa :D hele şut vuruşu :d:

Türe

Türe

Üye
Topa bir vururdu outa cikacak sanirdin ama ne hikmetse o top done done kaleye girerdi :ehe

HaqperesT

HaqperesT

Üye
bu halimizle iki gün geçmişte idare edemeyiz. Geçmişimizdeki biz de iki gün zamanımızda kalmaz. Her şey kendi zamanında güzel ve değişmez.. Kesinlikle değişmez. Bu kaderdir.

mstf_l

mstf_l

Üye
matematikte sayının kac basamaklı oldugunu nasıl bulcagımızı bi turlu ogrenemedigim gunleri

halamgilden asırdıgım el feneriyle her gece evin onundeki baykusa ısık tuttugum gunleri

Eve gunlerce ugramayıp okuldan sonra hemen ninemlere kactıgım gunleri

Param olmadıgı icin taso alamadıgım o gunleri

hergun babamın alacagı bilgisayarın hayalini kurdugum gunleri(7 yıl olmus babam ilk soz verdiginden beri :ehe )

oyunlarda bile atariyi 51 ekran tv ye baglayıp kardesimle sabahtan aksama contra oynadıgım gunleri ozledim be

----------Eklendi @ 01:13:25 ---------- Yazıldı @ 01:12:31 ----------

o degilde kardesimi bile ozledim ya

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
boya kalemleriyle evin duvarlarını boyamayı...

Oyuncak arabalarla halı desenlerini yol yapmayı...

Sokak arasında taşla 5 adım kale kurup maç yapmayı. Penaltıda 3 adım kavgası etmeyi...

Halı satan transitin arkasına asılmayı....

Eline geçen 3-5 kuruşla bakkala gidip bu paraya ne gelir diye sormayı....

Ve sokakta oyun oynarken annem eve çağırdığında
anne 5 dk daha oynayayım demeyi ôzledim....

greenmile

greenmile

Üye
Ne gunlerdi be gol 3 oynardik mesela muz vurusu falan vardi :D

Kuka oynardık mahallede,okuldan eve gelirken yolda soyunur çantayi atar hooop dışarı çıkar maç yapardık.

O zamanlar Cine5 ve tele10dan yayinlanirdi maclar her macta da ercan taner anlatirdi maclari onu bile ozledim.

Brezilya Turkiye maci ogle vaktiydi mudur yuruyun gidin izleyin lan demisti kro osmani bile ozledim

El yazisi dersi olurdu heryerimiz murekkebe boyanirdi onu da ozledim.

O zamanlar birakin evde neti telefon bile yoktu,olmayinca kafa da rahatti onuda ozledim..

Dusunmezdik hic biseyi masumdu hayat nede olsa....O gunler bambaskaydi

Consul9

Consul9

Üye
Ateri de tsubasayla oynamayı özledim altta japonca yazılar vardi Japon harflerini ezberlemistim hangisine bastığımda sut çekeceğini biliyordum.Kamyonlarimizi toplayıp arkalarına kum doldururduk kızlara o kumları getirdiğimizde kule falan yaparlardı sonra biz yine kamyonlarimizla kum deposuna...ahh neden buyuyoruz her gecen yıl daha da sıkılıyor insan yaşamaktan

senhor_diabo

senhor_diabo

Üye
Özlemini yaşıcak anılarımız olmasına şükretmeliyiz bence (: bardağın dolu tarafı (;

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
köyde kuzenlerimle gece herkes uyuduktan sonra mutfağa inip birşeyler yemeyi

annemin bana akıllı bıdığım dediği zamanları (hala bazen diyo :D)

atarime kaset alması için babama yalvardığım zamanları

ayna grubunu dinlediğim günleri
cumartesi sabahları ranzadan inip altta yatan ablamın yanına girip tekrar uyumayı

kuzenimle kumsalda kumu kazıp su bulmayı

yaz geceleri köyde balkona halı serip kuzenlerimle battaniye altında yıldızları seyretmeyi

yazın arkadaşımla takım kurup yaptığımız mahalle maçlarını o kadar özledim ki... Keşke hiç büyümeseydim :(

senhor_diabo

senhor_diabo

Üye
kısa konuştum ama anlamadınız galiba. Hepinizin özlemini duyduğunuz mutlu günleriniz var ama hayatları boyunca hiç mutlu olamamış insanlar olduğunu unutuyosunuz. Neden herkes bu kadar aç gözlü ya da neden kimse hayatından memnun değil? Bizden çok daha kötü durumda olanlar var. Onları düşünüp halimize şükretmeliyiz!

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
mübarek herkesde ne çok şey özlemiş :D şimdi 2 aylık bebek çıkacak annemin rahmini çok özledim :( diyecek :D

senhor_diabo

senhor_diabo

Üye
:D beni ipleyen yok galiba :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt