2012 Sünnet Kıyafetleri


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
First Lady

First Lady

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sünnet kıyafetleri, çocuk sünnet kıyafeti, 2012 sünnet elbisesi, sünnet kaftanları, 2012 sünnet kaftanı, sünnet elbiseleri, sünnet elbise modelleri, çocuk sünnet elbiseleri, yeni sünnet elbiseleri

Sünnet olacak çocuklar için birbirinden güzel modellerdeki sünnet kıyafetleri 2012 sezonuna hazır. Gerek süslemeleri gerekse de aksesuarları ile erkek çocukların dikkatini çekecek gibi görünüyorlar. Çocuğunuza sünnet kıyafeti almadan önce bu modellerden fikir alabilirsiniz.

 
lolaman

lolaman

Üye
Sonuncu güzelmiş.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt