2012 LC Waikiki Çocuk Kıyafetleri


First Lady

First Lady

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
lc waikiki çocuk giyim, lc waikiki çocuk kıyafetleri, lc waikiki çocuk modası, yeni sezon lc waikiki kıyafetleri, 2012 lc waikiki çocuk giyim, lcw çocuk kıyafetleri, lcw çocuk giyim modelleri


LC Waikiki çocuk kıyafetleri arasında bu sezon oldukça renkli modeller yer alıyor. Kış modasındaki renklilik LC Waikiki çocuk kıyafetlerine de yansıyor. Birbirinden güzel modeller sizleri yeni sezonda LC Waikiki Mağazaları'nda bekliyor. Bu şıklıktan çocuklarınız mahrum kalmasın.

 
lolaman

lolaman

Üye
Teşekkürler.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt