2012 İlkbahar Yaz Çocuk Kıyafetleri


First Lady

First Lady

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
2012 çocuk kıyafetleri ilkbahar ve yaz sezonuna cıvıl cıvıl ve can alıcı renkleri ile hazırlanarak, miniklerin rahatlığını ve şıklığını sağlıyorlar. Dünyaca ünlü marka Benetton’un ilkbahar ve yaz sezonu için hazırlamış olduğu şirin modeller, kız ve erkek çocukların beğenisini kazanacak tarzdan. Renkleri ve desenleri ile sezona uyum sağlayan çocuk kıyafetleri, 2012 çocuk modasına da yön verecek.

2012 İlkbahar Yaz Çocuk Kıyafetleri
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt