2012 Çocuk Converse Modelleri | 2012 Bebek Converse Modelleri


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
First Lady

First Lady

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
converse modelleri, bebek converseleri, bebek converse çeşitleri, çocuk converse modelleri, çocuk converse çeşitleri, çocuk converse modelleri, 2012 çocuk converseleri, 2012 onverse modelleri çocuk için, çocuk için conver ayakkabılar, converse ayakkabı modelleri, çocuk converse ayakkabıları


Ayakkabı tasarımcıları büyüklere olduğu kadar bebek ve çocuklar içinde converse üretimi yapıyorlar. Converse tutkunları anne ve babalarda converse trendinden çocuklarını geri bırakmıyor. Hoş tasarımlar ve şirin modeller ile converseler büyüklerin olduğu kadar küçüklerinde şıklığına ortak oluyor. 
Yasminozz

Yasminozz

Üye
oyyyy...yeriimmm...

 
minoo

minoo

Üye


Yaa tipe bak çok şirin
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt