2011 Yaz İçin Bayan Parfümleri | 2011 Yaza Özel Marka Parfümler

• 6 Mayıs 2011
  • 2965 Okunma
  • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. yaz için parfüm, parfüm markaları bayan, parfüm önerileri, parfüm tavsiyeleri, hafif kokulu parfümler, hafif kokulu bayan parfümleri, parfüm isimleri, marka parfümler

Yaz aylarında bayanların parfüm tercihi hafif kokulardır. Hem güzel kokusu hemde verdiği enerji ile kalıcı parfüm seçmek biraz zordur. Yaz aylarında kalıcı kokusuyla tercih edeceğiniz bazı parfümler öneriyorum sizlere. Çiek ve meyve özleri içeren parfümler ile kendinizi yenileyin;)

< Resmi açmak için tıklayın >

Sisley, Eeu Du Soir, 100 ml
    Fiyatı: 385 TL
    Greyfurt, mandalina, yasemin, gül, vadi zambağı kokuları parfüme çiçeksi ve meyvemsi kokusuna vurgu yapıyor.

Shisedio, Zen White Heat Edition, 50 ml
    Fiyatı: 175 TL
    Yoğun paçuli kokusunu kehribarla birleştiren Zen parfüm teninizde rahatlatıcı bir his yaratıyor

Jesus Del Pozo, Ambar
    Fiyatı: 114 TL
    Turunçgiller ve sedir ağacı ve amber kokusu parfüme ayrı bir sıcaklık kazandırıyor. Bu da parfümün tene daha pozitif uyumunu sağlıyor.

Cacharel, Scarlett, 50 ml
    Fiyatı: 132 TL
    Çay yapraklarının ferah kokusu turunçgil ve şeftali kokularını teninizde buluşturacak oldukça feminen bir parfüm.

Issey Miyake, L&#8217;Eau d&#8217;Issey Florale, 90 ml
    Fiyatı: 224 TL
    Miyake&#8217;nin eski kokusuna gül ve portakal çiçeği eklenerek kokuya ferahlık katması sağlanmış

Salvatore Ferragamo, Incanto Bloom, 50 ml
    Fiyatı: 235 TL
    Incanto Cult Koleksiyonu&#8217;nun ilk parfümü olan Bloom&#8217;un kokusundaki greyfurt çiçeği, gül ve misk notaları stil ikonu kadınların tercihi olacak.

L&#8217;occitane, Peony, 75 ml
    Fiyatı: 89 TL
    Parfümün tam kalp noktasında yer alan gül yaprakları ve daha derinlerdeki odunsu koku cilde ferahlatıcı bir his veriyor.

Estte Lauder, Wild Elixir, 50 ml
    Fiyatı: 150 TL
    Çiçek kokuları cildinizi sararken, derinlerde de odunsu kokular barındırıyor.

Shisedio, Zen White Heat Edition, 50 ml
    Fiyatı: 175 TL
    Yoğun paçuli kokusunu kehribarla birleştiren Zen parfüm teninizde rahatlatıcı bir his yaratıyor.

Vera Wang, Preppy Princess, 100 ml
    Fiyatı: 209 TL
    Hindistan cevizi, kırmızı elma ve böğürtlen kokularıyla teninizde hem odunsu hem de meyveli bir his yaratıyor.

Lacoste, Joy of Pink
    Fiyatı: 125 TL
    Misk bazlı sitrus kokularıyla coşkulu bir karakter yaratan parfüm aynı zamanda mutluluk uyandırıyor.

Nina Ricci, Le Paradis de Nina, 50 ml
    Fiyatı: 128 TL
    Elma şekeri, badem çiçeği ve bir Fransız kurabiyesi olan madeleine&#8217;nin muhteşem kokusunu teninizde barındırıyor.

Yazan: EroL
    minoo bunu beğendi.
  2. sagol cnm:op:

3. şişeleri hoş koleksiyon için :)

4. Ya ben yazın deodorant kullanıyorum aslında, daha iyi oluyor. Şimdilerde Rexona kullanıyorum invisible, koyu renk kıyafetlerde iz bırakmıyor üstelik hem terden koruyor hem de gün boyu güzel koku sağlıyor. Tavsiye ederim elbette :)

5. minoo ve Revengeful bunu beğendi.
  6. Ben One Million kullanıyorum. Neden bunu söyledim çünkü erkek parfümleri her zaman kızların parfümünden iyi kokar. Bunu kızların büyük çoğunluğuda kabul eder :D Hatta kızlar elimden parfümümü kapıp kendilerine sıkıyorlardı :D Kızlar için olanıda Lady Million :D

7. bende zaten erkek parfumlerinin bikacini kullandm cok seviyorum.bi bakarm kokusunu mert.d aklimda bulunsun

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/11/2018 - 23:44