2011 KPSS A grubu ve öğretmenlik başvuruları başlıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Konu Sahibi
2011 KPSS A grubu ve öğretmenlik başvuruları başlıyor
2011 Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) lisans düzeyinde, sadece A Grubu ve Öğretmenlik kadroları için, 9-10 Temmuz 2011 tarihlerinde Cumartesi sabah, Cumartesi öğleden sonra, Pazar sabah ve Pazar öğleden sonra olmak üzere dört oturumda il merkezleri ile Lefkoşa’da yapılacaktır.

2011-KPSS sonuçları B Grubu Kadrolar için kullanılmayacaktır. Bu nedenle 2011-KPSS’ye sadece A Grubu ve Öğretmenlik Kadrolarına atanmak isteyen lisans mezunları ile bir lisans programından mezun olabilecek durumda olan adaylar gireceklerdir.

2011-KPSS’ye başvurma işlemleri, 9-25 Mayıs 2011 tarihleri arasında yapılacaktır. Başvurular, başvuru merkezlerince yürütülecektir. Başvuru merkezleri ÖSYM'nin internet adresinde yayımlanacaktır.

Sınava katılmak isteyen adaylar, Kılavuz ile Aday Bilgi Formuna, başvurma süresi içinde ÖSYM'nin internet adresinden ulaşacaklardır. Kılavuz dağıtımı ve satışı yapılmayacaktır.

2011-KPSS Kılavuzunda başvurma, sınav, değerlendirme ve yerleştirme ile ilgili ayrıntılı bilgiler yer almaktadır. Sınava başvuracak adayların bu kılavuzu dikkatle incelemeleri gerekmektedir.

Adaylara ve kamuoyuna duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI

Girelim bakalım ne soruyorlar

Tepkiler: Tuba.Erva
benm 2 senem var daha o zamana düz liseler kapansında bi , bizim atamalarda sorun olmaz

Konu Sahibi
benm 2 senem var daha o zamana düz liseler kapansında bi , bizim atamalarda sorun olmaz

tabı cnm olmaz meb alıyo zaten süreklı masallah illakı bırınde raslar

----------Eklendi @ 16:40:57 ---------- Yazıldı @ 16:40:42 ----------

----------Eklendi @ 16:42:14 ---------- Yazıldı @ 16:40:57 ----------

bu ne ya bı msj yazdım yuzkere cıktı

bu ne ya bı msj yazdım yuzkere cıktı

aynen bir sürü çkmş atanmasamda sorunm yk benm ya , öğrencilerle uğraşamam ztn

nıye ugrasamycan sorumlulukların var senın kesın ugrasman gerek

bakym bi ilk şu staj yaptğm yer alrsa bliyosn orayı oraya gderm ya seviyodum orayı onn dşnda mecbr çalşcam tbi sorumluluklarm var bakalm

join_23

Üye
formasyonum olaydı girerdim

he benımde basvurup beklemede kaldıgım yer

Aynen orası ya ama referansım var he , şef güzel şeyler yazcam sana ben olmasam bile referansın iyi olacak demişti ben girerim sonra sen gelirsin olmaz mı abla güzel ortamları vardı ya özlüyorum arada

Konu Sahibi
Aynen orası ya ama referansım var he , şef güzel şeyler yazcam sana ben olmasam bile referansın iyi olacak demişti ben girerim sonra sen gelirsin olmaz mı abla güzel ortamları vardı ya özlüyorum arada

yok ben kocaelıne gelcem sen ankaraya gtcen oldumu sımdı

yok ben kocaelıne gelcem sen ankaraya gtcen oldumu sımdı

he ama sonra sende gelirsn olmaz mı ben 2 sene sonra mecbur gderim zaten biliyosun durumu abla ya , gerçi sorunlar var sorunlar büyürse rizeye geliriz ev ayarlarsın bize yer değiştiririz sen kocaeli ben rize

Konu Sahibi
olmadı trabzna tasınız hepberabernolcak bellı deıl ztn

Tepkiler: brook_218
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...