2011 KPSS A grubu ve öğretmenlik başvuruları başlıyor

• 4 Mayıs 2011
  • 1130 Okunma
  • 18 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 2011 Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) lisans düzeyinde, sadece A Grubu ve Öğretmenlik kadroları için, 9-10 Temmuz 2011 tarihlerinde Cumartesi sabah, Cumartesi öğleden sonra, Pazar sabah ve Pazar öğleden sonra olmak üzere dört oturumda il merkezleri ile Lefkoşa’da yapılacaktır.

2011-KPSS sonuçları B Grubu Kadrolar için kullanılmayacaktır. Bu nedenle 2011-KPSS’ye sadece A Grubu ve Öğretmenlik Kadrolarına atanmak isteyen lisans mezunları ile bir lisans programından mezun olabilecek durumda olan adaylar gireceklerdir.

2011-KPSS’ye başvurma işlemleri, 9-25 Mayıs 2011 tarihleri arasında yapılacaktır. Başvurular, başvuru merkezlerince yürütülecektir. Başvuru merkezleri ÖSYM'nin ÖSYM:::Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi internet adresinde yayımlanacaktır.

Sınava katılmak isteyen adaylar, Kılavuz ile Aday Bilgi Formuna, başvurma süresi içinde ÖSYM'nin ÖSYM:::Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi internet adresinden ulaşacaklardır. Kılavuz dağıtımı ve satışı yapılmayacaktır.

2011-KPSS Kılavuzunda başvurma, sınav, değerlendirme ve yerleştirme ile ilgili ayrıntılı bilgiler yer almaktadır. Sınava başvuracak adayların bu kılavuzu dikkatle incelemeleri gerekmektedir.

Adaylara ve kamuoyuna duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI

Yazan: Tuba.Erva
  2. Girelim bakalım ne soruyorlar :ehe

Tuba.Erva bunu beğendi.
  3. benm 2 senem var daha o zamana düz liseler kapansında bi , bizim atamalarda sorun olmaz :evet:

Tuba.Erva bunu beğendi.
  4. ne sordular Semih bey :ehe

arslansem ve Tuba.Erva bunu beğendi.
  5. tabı cnm olmaz meb alıyo zaten süreklı masallah illakı bırınde raslar :D

----------Eklendi @ 16:40:57 ---------- Yazıldı @ 16:40:42 ----------

tabı cnm olmaz meb alıyo zaten süreklı masallah illakı bırınde raslar :D

----------Eklendi @ 16:42:14 ---------- Yazıldı @ 16:40:57 ----------

bu ne ya bı msj yazdım yuzkere cıktı :D

6. aynen bir sürü çkmş :ehe atanmasamda sorunm yk benm ya , öğrencilerle uğraşamam ztn :ehe

Tuba.Erva bunu beğendi.
  7. nıye ugrasamycan sorumlulukların var senın kesın ugrasman gerek:ehe

8. bakym bi ilk şu staj yaptğm yer alrsa bliyosn orayı :ehe oraya gderm ya seviyodum orayı :ehe onn dşnda mecbr çalşcam tbi sorumluluklarm var bakalm :ehe

Tuba.Erva bunu beğendi.
  9. Daha girmedik Nur hanım :ehe

Tuba bunu beğendi.
  10. :ehe:ehe

Tuba.Erva bunu beğendi.
  11. formasyonum olaydı girerdim:hmmm

Tuba.Erva bunu beğendi.
  12. Hangi bölüm :hmmm

13. he benımde basvurup beklemede kaldıgım yer:nono:

14. Aynen orası ya ama referansım var he , şef güzel şeyler yazcam sana ben olmasam bile referansın iyi olacak demişti :ehe ben girerim sonra sen gelirsin olmaz mı abla :D güzel ortamları vardı ya özlüyorum arada

Tuba.Erva bunu beğendi.
  15. yok ben kocaelıne gelcem sen ankaraya gtcen oldumu sımdı:angry:

16. he ama sonra sende gelirsn olmaz mı :P: ben 2 sene sonra mecbur gderim zaten biliyosun durumu abla ya , gerçi sorunlar var sorunlar büyürse rizeye geliriz :ehe ev ayarlarsın bize :ehe yer değiştiririz sen kocaeli ben rize :ehe

17. olmadı trabzna tasınız hepberaber:ehenolcak bellı deıl ztn:ehe

brook_218 bunu beğendi.
  18. olur taşınırız :ehe aynen ne olacağı belli değil bakalm zaman gsterecek :hmmm sorunsuz olsunda her şey :D

Tuba.Erva bunu beğendi.
  19. amin :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/11/2018 - 14:22