2010 Model Yeni Audi Q7

Sponsorlu Bağlantılar

mersin_team

mersin_team

Üye
    Konu Sahibi
2010 Model Yeni Audi Q7
:islik 2010 Model Yeni Audi Q7

Audi’nin iddialı SUV’u Q7 satışa çıktıktan üç yıl sonra makyajlandı Daha güncel bir yüze kavuşan Q7’de daha verimli motorlar görev alacak
Q7’nin makyaj operasyonunun ilk ayağı dış tasarımda… Güncellenen sportif dikey krom barlarla geniş ön ızgara revize edilmiş farlar LED’li sinyaller ve arka lamba grubu büyük yan aynalar ön ve arka tamponların ortasına konumlandırılan yeni entegre gövde altı koruma levhaları gibi bir çok yenilik Q7’nin dış tasarımında yer alıyor
Q7’nin iç tasarımında da bazı değişiklikler var Enstrüman panelindeki krom çerçeveler ve tabii ki en önemli değişiklik üçüncü nesil MMI navigasyon sistemi…
Audi Q7’nin motor teknolojilerini de yenilemiş Yeni enerji koruma sistemi sayesinde frenleme esnasında elektrik enerjisi bataryalarda depolanarak CO2 salınımı da azaltılmış (5 gr/km)
2010 model yeni Audi Q7 ’de görev yapan 42 lt V8 TDI motor 340 HP güç ve 760 NM tork üretimiinin dışında 111 lt’den 99 lt/100 km’ye düşürülen yakıt tüketimiyle de dikkat çekiyor 240 HP 30 TDI V6 dizel motor 91 lt 100 km yakıt tüketimininin yanısıra ‘Clean Diesel’ versiyonunda 02 lt’lij düşük yakıt tüketimiyle bir hayli iddialı Motor gamının en tepesindeki 500 HP 60 lt V12 TDI motor ise 113 lt/100 km yakıt tüketiyor
Q7’de ayrıca 280 HP 36 lt V6 FSI VE 350 HP 42 lt V8 FSI motorlar da yer alacak Bu güç ünitelerinin yakıt tüketimleri ise sırasıyla 121 lt/100 km ve 127 lt/100 km…
Fiyatı daha sonra açıklanacak makyajlı Q7 Avrupa’da bu yaz aylarında satışa çıkmış olacak

• Beğen
Tepkiler: Necmati, Tuba.Erva ve NeedLeFLuff

Doğan

Üye
müthiş yaa :)

calipso_anka

Üye
ben bu arabaya bitiyorum :)araba resmen konuşuo:)

GuNSTuR

GuNSTuR

Üye
büyüklüğünün transiten farkı yok çok büyük

mersin_team

mersin_team

Üye
    Konu Sahibi
hakkaten müthiş bi araç ben kullandım sanki kendisi gidiyor =)

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
tek far farlardaki ledler ve ön tampo altı
çok uzun tır gibi ben böle jipleri sevmiyorum
X6 tercihim

jackalx_06

jackalx_06

Üye
tam bir canavar.

paylaşım için teşekkürler.

axll

Üye
yuhh lann viyyyyyyy

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
süper

haccıko

haccıko

Üye
buna bin sahile çık sana bakmıyanaın ....

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
vay süpermıs ya :oke:

Kingmortall

Kingmortall

Üye
süper araba yaa arabada 3.0 tdı turbo motor var mütiş bişey ya

okkankaya

okkankaya

Üye
arba dediğin böyle olacak

konyarapp

Üye
dew gibi araba.Ben buradayım yine el sallıyor resmen

breen

Üye
hayır arkadaşlar bunlar 3 çeşit 3.0 tdi 4.2 fsi ve en güçlüsü 6.0 V12 TDİ motor var
yalnız V12 nin fiyatı 250.000 euro anahtar teslim

Necmati

Necmati

Üye
hortlamış konu :ehe
ama cidden süper araba forever'larım arasında :naughty:

Üst Alt