2009 vodafone yılı olacak

Sponsorlu Bağlantılar

safakyasak

safakyasak

Üye
    Konu Sahibi
2009 vodafone yılı olacak
Vodafone son günlerde yapmış oldugu kampanyalarla rakiplerini korkutmaya başladı
her yöne bir kontör cep1 tarifesi,vodafone süper sms ve yeni başlayan vodafone arayan dinlet servisleri,ve çok yakında çıkıcak olan bir servis daha ancak şu anda bilgisini geçmiyorum,çünkü bundan önce yine ödemeli arama için bir konu açmıştım servis çıkmadan bir ay önce bazı arkadaşlar yok böyle bir servis diye beni cezalı üyeler arasına sokmuştu,halbuki bir ay içinde çıkıcak dememe rağmen ,neyse çok yakında süper bir servis daha gelicek hepimizin bilgisayar üzerinden kullandıgı bir servis
ve 2009 vodafone yılı olacak
yapmış oldugu yatırımlar ile rakiplerini zorlayacak olan vodafone gerçek rekabeti 2009 yılında başlatacak,tüm gsm kullanıcılarına hayırlı olmasını dilerim
kolaylıklar

avrupaaslani

avrupaaslani

Üye
ah bi de diğer operatörlere bedava sms i olsa belli bi kontör karşığında süper olacak

leiche

leiche

Emekli Yönetici
hattımı iptal ettirmiştim ilerdeki günlerde tekrar düşünebilirim :)

sarıoklar

Üye
biraz daha ayrıntı verebilirmisiniz acaba
ayrıca bir kaç sorum olacak size
1.kontör transfer servisi tüm tarifelerde geçerli olmak üzere bir düzenleme yapılacak mı?
2.cep öğrenci tarifesinde değişiklikler olacak mı?
verdiğiniz ve vereceğiniz bilgiler için çok teşekkürler+++

paradox1026

paradox1026

Üye
Forever avea

safakyasak

safakyasak

Üye
    Konu Sahibi
biraz daha ayrıntı verebilirmisiniz acaba
ayrıca bir kaç sorum olacak size
1.kontör transfer servisi tüm tarifelerde geçerli olmak üzere bir düzenleme yapılacak mı?
2.cep öğrenci tarifesinde değişiklikler olacak mı?
verdiğiniz ve vereceğiniz bilgiler için çok teşekkürler+++

şu anda söz konusu olan hususlar değil,ben teşekkür ederim

schumici

schumici

Üye
şu an avea hala önde. vodafone öne geçerse onu kullanırız

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
Türkcell de de var msj hakkı hemde 30 kontör karşılığı 300 sms yada 30000 sms

Perfavore

Üye
ben vodafone kullanıyorum tek iyi yanı cep öğrenci sanırım aveada da var cep öğrenci yine eşit oluyolar bu yönde diğer şeylerde avea bin kat daha iyi 30 kontöre şebe dışı 500 sms süper vodafone sadece kazıklıyo bizi

OnLiNee

OnLiNee

Üye
Arkadaşım şuan olan facebookmu?:d

sarıoklar

Üye
vodafone messenger galiba 1 aralıka kadar bedava

ixamar

ixamar

Üye
inşallah bekleyiroz

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
daha önce vodofone vardı ama kontor yuklemediğim için kapandı.Şuan en iyi tarife turkcell in kampus tarifesi 30 kontore 300 yada sebeke içi 3000 10 dakıkası 1 kontor her ay 100 kontor avea yı hala nasıl savunurlar bilmiyorum her ay 150 kontor yani fazlada 7-8 ytl...

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
Aradan 1 yıl geçmiş Vodofone hâlâ Vodafone yılını ilan edecek :) Çooooook beklersiniz :D

tatli_b3bjs66

Üye
diğer oparatörler kendi derdine yansın ben 9 yıldır eski telsim şimdiki vodafone kullanıyorum gayet memnunum 5000 sms 15 kontore yada 10 kontore her yöne 100 sms hafta içi 50 knt harcayana hafta sonu dilediğin kadar ücretsiz konus vodofone arkandayım devam :D:D xd.. cekmeyenler anten taksın:box:sopa::ehe

Üst Alt