2009 Ford Mustang AV8R

siberson

siberson

Üye
    Konu Sahibi

• Beğen
Tepkiler: calipso_anka
schumici

schumici

Üye
amerikanları sevmiyorum ama bunları sevmemekte imkansız:)

rbatu

Üye
Off Offf Aman Allahım One Güzeelik Ole OFFF Bittim 10 Numara Mustang Ford Americanların Kralı YaaaaaaaaaaaaMustang Of The King

D3N1Z

D3N1Z

Üye
kasada fazla bi sey farkedemedim :S ancak ici dizaynda ve motor farki war gene klasik ne guzel

kuzen.67

kuzen.67

Üye
mustang mı bütün modelleri harika birde o motordan çıkan sesi duysanız.paylaşım için teşekkürler

403yunus

403yunus

Üye
Yurt Dışına Çıkacaksanız Uçaktan İyi Bence.

Doğan

Üye
ßitiyorum bu arabaya yaa..

calipso_anka

Üye
arabayı resmen canavara cevirmişler helal olsun:oke:

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt