2008 Öss yi Kazanamadım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
khytr89

khytr89

Üye
    Konu Sahibi
2008 Öss yi Kazanamadım
Arkadaşlar öss yi kazanamadım.Depresyona girdim.Sürekli ne yapacağım diye düşünüyorum.Off Sözel öğrencisi olarak

Söz1 : 318.000 küsür
Söz2 : 298.900 küsür

Radyo tv yazmıştım tutmamış hiçbiri en sona söz1 puanı 280.000 küsür olan adalet meslek yazmıştım o bile tutmadı.Anlamıyorum yaaa.Vallahi çok köytü durumdayım.İlk sene kazandım gitmedim tercih hatasından dolayı.2. senemde de %50 puanım kırıldı yine gidemedim.Bu senede puanım düzeldi ama kazanamadım.Aklımı yiyecek gibiyim.:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla
Demekki üniversite bana nasip değilmiş.:(:(:agla:(:(:agla:(:(:agla

suur1907

suur1907

Üye
üzülme kardes herşeyde bir hayır vardır

isinbayeva

isinbayeva

Üye
bi daha gir diycem ama baya olmuş 4 galiba...ama vardır bunda da bir hayır

mservank

mservank

Üye
öyle düşünme ya ilk sene tutturabildiysen tekrar tutturabilirsin şansını yine dene;)

incredibleemrah

incredibleemrah

Üye
kazanamam gibi ön yargılardan kurtul;belki senin için böylesi daha hayırlıdır.

Pure Life

Pure Life

Üye
üzülme kardeşim ek kontenjanlar var orada girersin bir yere nıye kendını yıpratıyorsun daha iyi bır tercih yap ve bu sene girmeye bak puanında gayet iyi eklerde sana seve seve yardımcı olurum üzme kendini henüz herşey bitmiş degil

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
arkadaşım senin adına üzüldüm belkibi dahakine geçersin inşallah.

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Bence de umudunu yitirme! Benim fakülteden çok yakın bir dostum var, kız senin durumunda tam 3 sene kaybetti! Ama inat bu ya 4. senesinde kazandı bizim oklulu! Bu sene benimle birlikte mezun oluyor! (inşallah tabii :) Bir kaç sınav kaldı)

Eğer istersen ve gayret edersen mutlaka başarırsın!!!

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
Dostum Öncelikle Genç Yaşına Bak Bi Bana Bak Aramızda İki yıl var ama ben bu sene kazandım... bilmem anlatabiliyor muyum dostum depresyon mu her çeşidini bilirim ama azim edince kendini bazı şeylerden soyutlamayı başarırsan yaparsın buna eminim bak ben sitede yöneticiydim bu senenin ocağı gibi durumu belirttim siteye giremem dedim rütbemi bıraktım... bu sitede sadece zaten başka netle alakam yok sadece maxicep için neti açıyordum dedim kazancam ya 5 dk nette duracağıma 3 soru çözerim daha iyi dedim... bilmem anlatabildim mi dostum.. bu daha ilk aşama daha nelerden vazgeçtim izmirliler bilir küçük park ı bornovada oranın müdavimiydim yani herkes tanır hemen hemen beni orada geldiğimde kışınsa nescafem yaz ise curhill im ben söylemeden getirir arkadaşlar o derece tanınan biriyken gitmeyi kestim... oturdum ders çalıştım... dostum bişeyi gerçekten istiyorsan onun için çabalamalısın onun için kendini zorlamalı başka yönlere kaymamalısın... he bu arada heyecanı yenmen lazım misal ben bu sene girdiğimde ilk başta heyecanlandım ama bi 10 dk durdum sakince etrafı izledim sakinleşmeyi bekledim sonra başladım çünkü heyecandan ogru yapacağım şeyleri yanlış yapabilme ihtimalim vardı... bunun yerine 10 dk kaybetmeyi göze aldım... yanlış yapmak boş bırakmaktan daha kötüdür unutma...

neyse dostum umarım anlatabildim durumumu sana diyeceğim eminimki sende kendine şunu diyeceksin benim kazananlardan neyim eksik... sadece biraz daha fazla çalışmaya ihtiyacın var dostum... ;) dediğim gibi kendini zorla bazı şeylere hayır demeyi bil yeter ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...