200 bin dolarlık yavru


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jöly

Üye
    Konu Sahibi
200 bin dolarlık yavru köpek​
Sıradan göründüğüne bakmayın, bir özelliği var ki herkes peşine düştü. Fabrika işçisi sahibi 200 bin dolara satmadı.
Henüz bir aylık ve oldukça sıradan görünüyor. Ama öyle bir özelliği var ki herkes peşine düştü. Üzerindeki kalp, kalpleri eritti. Japonya'da dünyaya gelen minik köpek yavrusu, üzerindeki kalp şeklindeki leke sayesinde bir anda medyanın ilgi odağı oldu.

Birçok meraklı ona sahip olmak için sahibine başvurdu. Bir işadamı sevgilisine, "Sevgililer Günü"nde hediye etmek için bu yavru için tam 200 bin doları gözden çıkardı ama sahibi, bir fabrikada işçi olmasına rağmen, ondan ayrılmaya dayanamadı, tüm teklifleri reddetti. 
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Sahibi ayrılamamış :)
Çok tatlı zaten... :)
 
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Evet Çok Tatlı Ama 200 Bin Dolar da Yabana Atılacak Para Değil Hani..
Bir de İşçi Adamsan.. ;)
 

_KadirşinaS_

Üye
Vay be. Sahibi de amma vefalı adammış.
 
siberson

siberson

Üye
KÖPEK GÜZEL AMA 200 BİNDE GÜZEL ????????????????????????:allalla::allalla:
 
CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
Köpüş Çok Şeker Ya...200000$ a Gider Ama:D
 
nurikaratas

nurikaratas

Üye
200000 dolar vermeğe değmez bence...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt