20 lepistes 2 japon 1 melek balığı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

balyoz61

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
20 lepistes 2 japon 1 melek balığı
merhaba arkadaşlar direkt konuya gireyim
benim 17 yavru 3 tane yetişkin lepistesim var ve 10ltlik akvaryumda yaşıyorlar.bu akvaryumda ısıtıcı ve motor yok .japon balıklarımda melek balığım ile birlikte kavanoz akvaryum diye tabir edilen bir akvaryumda yaşamını sürdürüyor. ben bunlara sabah 1 kere pul yem veriyorum .yaptıklarım doğru mudur ısıtıcı vb takmam gerekir mi yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

--------------- Ekleme ---------------

vay be koskoca maxicep ailesine bak bi sorunumuz çıktı yardım edenimiz yok iyi mi!

balyoz61

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
bu konuyu başka bir siteye taşısam iyi olacak (madem bir cvp yok)

adil35

Üye
japon ve lepistesler soguga dayanıklıdır ama melek balıkları için en az 24 derece sıcaklık olmalı....... birde melek digerlerine göre dada etcildir diyebilirim lepistes yavrularını hemen yerler .önerim yavruları ayırman ........ japonlarda lepistes yavrularına talip olabilir ben yerken görmedim ama japonların eti kıyma şekliinde yediklerini gördüm..... havaladırna jopon balığı için olmasa olur ....... melek balıklarıda durgun suları severler ama lepistesler daha hareketlidirler ve havalandırmayı cok severler .....ve ayrıca melekler büyüklepisteslerinde kuyrugunu yiyepilir heralde pul yem zannediyor kuyrugu.......

GALATASARAY5

GALATASARAY5

Üye
ya yavruları ayır yada melekleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...