2 Yıldız şart

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nicolas_Anelka

Üye
    Konu Sahibi
2 Yıldız şart
Eksik mevkilere takviye
Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum'un, PSV maçından sonra sarı-lacivertli yöneticilerle bir görüşme yaparak kapsamlı bir transfer raporu sunduğu öğrenildi. Alman hocanın, gelecek sezon Avrupa'da başarılı olabilmek için sol kanada ve forvete iki yıldız istediği ifade edildi. Daum'un istediği oyuncular arasında Liverpool'ın sol kanat oyuncusu John Arne Riise ve İspanyol golcü Fernando Morientes'in bulunduğu kaydedildi.

Anelka için 25 trilyon
Liverpool'ın çok iyi bir teklif gelmesi durumunda 25 yaşındaki Riise ile 29 yaşındaki Morientes'i satabileceği belirtildi. Öte yandan Fenerbahçe yönetiminin, teknik direktör Daum'dan gelen transfer raporu doğrultusunda Brezilyalı Nobre ve Luciano ile sezon sonunda yollarını ayırmayı planladığı vurgulandı. Bu arada Newcastle United'ın Anelka için Kanarya'ya 25 trilyon lira gibi baş döndürücü bir rakam önereceği de iddia edildi.

Fener'de kalmalıydım
Dünya yıldızı Ortega'dan samimi itiraflar. Arjantinli yıldız, Newell's Old Boys Kulübü'nde mutsuz olduğunu ve tekrar River Plate'e dönmek istediğini vurguladı. Arjantin'in Clarin gazetesine konuşan Ortega, "F.Bahçe'den ayrılmakla hayatımın en büyük hatalarından birini yaptım. Şu anda F.Bahçe'nin formasını giyiyor olsaydım, dünya beni konuşuyor olurdu" dedi.

DefectoR

İşte acı gerçekler, Ortega Fenerde kalsaydı şuan Alex ile süper ikili oluşturacaklarına inanıyordum...

oteb

Üye
<div class='quotetop'>(DefectoR &#064; Dec 16 2005, 10&#58;37 AM) [post=228823]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
İşte acı gerçekler, Ortega Fenerde kalsaydı şuan Alex ile süper ikili oluşturacaklarına inanıyordum...
[/b][/quote]
Gerçekten ne orta saha olurdu ...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ortega doğruyu söylemiş ama geçti borun treni..

Salihyet

Salihyet

Üye
doğru söze ne denir [ortega]

Nicolas_Anelka

Üye
    Konu Sahibi
orası bir gercek ama kim nederse desin ortegayı ogün ve ceyhun bitirdi..

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Son pişmanlık fayda etmiyor malesef..

perfectlover

Üye
Ortega bizde kalsaydı bugün Alex diye bir futbolcuyu konuşmuyor olurduk. Fakat Fenerbahçe&#39;nin Avrupa&#39;da başarılı olabilmesi için defansın göbeğine Önder&#39;in yanına ve sol kanada mutlaka iyi iki futbolcu (Yerli veya yabancı olması farketmez iyi olsun yeter) alması gerekmektedir. Devre arasında yeni yabancı futbolcu alınmayacağı aşikar. Gelecek sene için bugünden değerlendirme yapmak şart.

yitik savaşçı

Üye
Savunmanın göbeğine Jaap Stam ve Rio Ferdinand&#39;ı alırsa Fener pek gol yemez...

Nicolas_Anelka

Üye
    Konu Sahibi
bence en önemlisi sol kanada cabuk bir oyuncu alınmasıdırr...

maavii

Üye
<div class='quotetop'>(Nicolas_Anelka &#064; Dec 16 2005, 01&#58;45 PM) [post=228932]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
orası bir gercek ama kim nederse desin ortegayı ogün ve ceyhun bitirdi..
[/b][/quote]
evet tüm suçu Ortega da aramamak lazım...
gerçekten kaliteli bir oyuncuydu Ortega..

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
ewet kesinlikle once sol kanat sonrada defansa takviye forvet alınmasada olur tuncay ilerde daha ii olur anelkayla beraber

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Sol kanat konusuna sonuna kadar katılıyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt