2 Yıl Taahhütlü Sınırsız Vınn'ı Sınırlı Yaparlar mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gitarist Aydın

Gitarist Aydın

Üye
    Konu Sahibi
2 Yıl Taahhütlü Sınırsız Vınn'ı Sınırlı Yaparlar mı?
Merhaba benim 2 yıl taahhütlü 15 gb'lik vınn modemim var.İnternet paketini söylerken 15 gb'yi bitiremezsiniz demişlerdi, ben de müşteri hizmetlerine güvenerek aldım.Ama 10 günde bitti. :vur Taahhüt iptal edilemeyeceğinden dolayı onu sınırlı fiyatına indirip, eve adsl internet almak istiyorum.Sınırsız vınn(15 gb) 60 TL, 4 gb vınn ise 30 TL.Sizce bunu sınırlıya indirirler mi?Yorumlarınızı bekliyorum..

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Arkadaşım 15 GB kotalı diyorsun sınırsız diyorsun bu nasıl bir çelişki ? Ayrıca 15 GB bitiremezsiniz diyenler sadece satmak için demişler yoksa düşük hızda dahi 22 GB kullananlar var.

Gitarist Aydın

Gitarist Aydın

Üye
    Konu Sahibi
15 gb Turkcell'de sınırsız olarak geçiyor.Oldu bi' yanlışlık işte nasıl düzeltebilirim ya da düzeltebilir miyim?

gölgee_65

gölgee_65

Üye
O 15 gb adil kullanım kotası diye biliyorum.

Gitarist Aydın

Gitarist Aydın

Üye
    Konu Sahibi
adil kullanım kotası derken :)

TURKUATA33

TURKUATA33

Üye
arkadaşım, bende de sınırsız vınn var. ben de memnun değilim ama sözleşme imzaladık işte. adil kullanım politikasını TİM deki arkadaşlar şöyle açıklamışlardı: 1 ay dolmadan 15 Gb yi doldurursanız internetin hızını düşürüyorlar dedi. Anlayacağın ağırlaşıyormuş. Ağırlaşıyormuş dedim; çünkü ben henüz 15 Gb yi bile dolduramadım. İlk ay faturam da 68 TL geldi. Neymiş efendim ilk faurada damga vergisi varmış. Bakalım ikinci faturam 59 TL olacak mı?

gölgee_65

gölgee_65

Üye
adil kullanım kotası derken :)

Adil kullanım kotası demek: verilen 15 GB kotaya kadar interneti hızlı kullanırsın fakat o kotayı geçtin mi hızında ciddi bir düşüş olur ama yine kullanırsın yani istediğin kadar internete gir sınır yok sadece yavaş internet ile devam edersin :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt