2 uygulama ariyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Seglopsi

Seglopsi

Üye
    Konu Sahibi
2 uygulama ariyorum
Clever Calc

bu uygulama fonksiyonlari plot'a dokup grafik cizdirebilen bir hesap makinesi uygulamasi.

Starfinder Pro + Solarsystem

bu ise astronomi ile alakali yildizlar hakkinda bilgi vs veren ve gunes sistemi similatoru.

malum fizikci olunca bu tip uygulamalar yardimci oluyor. goren, bilen, kullanan varsa forumda paylasirsa sevinirim.

- - - Eklendi - - -

detaylarina ovi store'dan bakabilirsiniz isimleri bu sekildedir.

pRime.

pRime.

Üye
oğuz sen bu uygulamaları buldun mu?

Seglopsi

Seglopsi

Üye
    Konu Sahibi
yok bulamadim serdar, starfinderpro + solarsystem'in yerine solarsystem'i kullaniyorum.

sana mi lazim?

scorpion11

scorpion11

Üye
İkisi de kalite uygulamaymış:eheFiyatı da biraz tuzlu:kotu:Paylaşan olursa bende isterüm:islik

Seglopsi

Seglopsi

Üye
    Konu Sahibi
astronomi/astrofizik ile ilgilenen varsa stellarium'un pc surumunun meego'da calisani var elimde ayriyetten de stellarium'un n9 surumu var.

clever calc gibi olmasada birkac tane hesap makinesi uygulamasi var. istek olursa paylasirim.

pRime.

pRime.

Üye
starfinder pro çok zor gibi gözüküyor da sanırım clevercalc'ı bulabilirim.

scorpion11

scorpion11

Üye
astronomi/astrofizik ile ilgilenen varsa stellarium'un pc surumunun meego'da calisani var elimde ayriyetten de stellarium'un n9 surumu var.

clever calc gibi olmasada birkac tane hesap makinesi uygulamasi var. istek olursa paylasirim.

CleverCalc buldum.Paylaşmam da sakınca var mı?

Seglopsi

Seglopsi

Üye
    Konu Sahibi
clever calc'a alternatif olarak sun java microemulator'un uzerinde calisiyorum. forum meego'da varmis anlatimi ama forum meego kapaninca bisey elde edemedim. eger onu yapabilirsem java'da calisan guzel hesap makinesi programlari var 3 boyutlu alan cizdiren programlar bile var .jar olarak. daha cok isime yarar onlar.

- - - Eklendi - - -

CleverCalc buldum.Paylaşmam da sakınca var mı?

tabikide yok, ilgine ayrica tesekkur ederim :)

scorpion11

scorpion11

Üye
buyrun.Fakat daha yükleyip denemedim.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
    Konu Sahibi
ben deneyim hemen :)

- - - Eklendi - - -

yukledim calisiyor tesekkurler.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
    Konu Sahibi
uygulamalara konusunu actim, kaybolmasin diye.

Üst Alt