2 sene garantili-kutulu-faturalı-tertemız samsung monte 2gb

• 1 Kasım 2010
  • 1607 Okunma
  • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Merhaba arkadaşlar.Telefonum gerçekten çok çok temizdir.Arkadasındakı kapakta bulunan Samsung yazısının jelatinini bile çıkarmadım.Tertemizdir.Kutusu vardır.22 aylık garantisi vardır.

Sıfırına 480-500 TL vermeye gerek yok.Burda bu cihaz 350 TL.
    Ürünün en önemli özelliklerinden bazıları :

Üründe kapasitif dokunmatik ekran vardır yani Iphone ekranı.Diğer dokunmatik ekranlardan farklıdır ( Samsung Star , Nokia 5800 vb. ).Bu fark nedir ? diyeceksiniz..Bu telefondaki ekran sadece parmağı algılar.Böylece çok hassastır.

GPS ( Navigasyon ) vardır. Google Maps 3.0.2 yüklüdür ve navigasyon yapabilirsiniz...

Ürünün rengi çok az bulunan siyah-beyaz renktir.Çok şık durmaktadır...

Arkadaşlar ürünümün yanında orjinal Samsung kılıf da veriyorum.Kılıf özeldir ve lastiklidir.Çok kullanışlıdır.20 TL ye almıştım...

Ürünün yanında oyun,program CD si vereceğim.Benim 2 ayda topladığım herşeyi size CD içinde yollayacağım...

Ürünün yanındakiler :

-Samsung S5620 Monte cep telefonu

-Orjinal 2 GB Samsung hafıza kartı

-Samsung hafıza kartı adaptörü

-Kullanım kılavuzları
    -Orjinal bataryası

-Orjinal şarj aleti

-Orjinal Samsung lastikli kılıf

-Oyun , program CDsi

Not : Kulaklık olarak farklı bir modelin kulaklığı bulunmaktadır.İsteğe göre o kulaklığı yollayabilirim, o da orjinal Samsung kulaklığıdır.

TAKASLIDIR.....
    Her türlü sorunuz için günün her saatinde mesaj atabilirsiniz...Herkese iyi alışverişler...
    GET,KAPIDA ÖDEME GİBİ ŞEYLER TEKLİF ETMEYİNİZ LÜTFEN..BEĞENEN ALMAK İSTEYEN GELİR ELDEN GÖRÜR , BÜTÜN FONKSİYONLARINI KONTROL EDER , HOŞUNA GİDERSE PARAYI VERİR ALIR...CİHAZIMA GÜVENİM TAM.N96 ALMAK İÇİN SATIYORUM EĞER SATILMAZSA KENDIM KULLANIRIM...İLLE DE KARGO İLE BAŞKA İLLERE YOLLA DERSENİZ , BANKA HAVALESİ ŞEKLİNDE OLUR.

+ OLARAK:

ORJİNAL NOKIA ŞARJ ALETLERİ VARDIR KULLANILMAMIŞ EN KÜÇÜK MODELDİR.TANESİ 10 TL DİR..

ORJİNAL NOKIA SIFIR KULAKLIK VARDIR.3.5MM DİR.KUMANDALIDIR..FİYAT:15 TL
    ORJİNAL NOKIA TV BAĞLANTI KABLOSU VARDIR.SIFIRDIR.FİYATI : 20 TL
    ORJİNAL NOKIA ARAÇ ŞARJI VARDIR.SIFIRDIR.FİYATI: 20 TL
    ORJİNAL NOKIA N96 KUTUSU VARDIR.TERTEMIZDIR.FİYATI : 15 TL DİR.
    ORJİNAL NOKIA 1110 CİHAZ VARDIR.KVK DIR.TERTEMIZDIR.TAKASLIDIR.FIYATI : 35 TL DİR.

< Resmi açmak için tıklayın >

Fotoğrafların büyük boyutlarını veya daha fazlasını isteyenler msn adresimi eklesin..

emre@sagofan.org -msn adresidir,mail adresi değildir, mail atmayınız-

Yazan: Emre-45
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/11/2018 - 20:01