Öneri 2.El Lumia Fiyatlari Hakkinda Yardim

lazye

Üye
625 yerine 630 daha iyi bir secim olacaktır

Tepkiler: nokia 603
hocam sd kart slotu bulunmayan cihazlar unlock yapilabiliyor mu

525 aldım 300₺ ye ilk baş hiç oyun oynama gibi bi niyetim yktu hatta alırken 1gb ram oldugunuda bilmiyodum taaki heroes of order & chaosu görene kadar şimdi keşke daha büyük ekranlı bişi alaydım die zerzenişde bulunuyorum.

Çok güzel oyun. Android ve ios a gelen güncellemeyi aylardır oyunda wp a vermiyorlar ama

Tepkiler: lazye

lazye

Üye
Wp bence hala oturmamış eksiği var ama 1 senede herşey rayına otur diye düşünüyorum

Tepkiler: Nirvana92

braayn

Üye
Beyler selam;
aşağıdaki siteden kardeşime 620 aldım 20 gün sonra batarya sorunu çıktı cihaz şarj olmamaya ve açılmamaya başladı 6 ay garanti verdiklerinden dolayı götürdüm şuanda dateknik serviste .Şikayetim var dan baktımda bir çok kişinin ağzı yanmış benimde ağzım yandı yoğurdu sizde üflemeden yemeniz için bilgi vereyim dedim.

6ay garanti vermeleri çok iyi olmuş malum zamane cihazların bazı sorunları ancak kullanılmaya başlandıgında farkediliyo . ayrıca 2.elin en buyuk sıkıntısından biri cihazın arzalı yada çalıntı çıkması

ErenMSC

Üye
Daha önce 820 almıştım bi sıkıntısı yoktu. Şans işi az

620 yanlış tercih olmuş Bildiğin üvey evlat bu telefon. Keşke 525, 820 gibi bir cihaz alsaydınız

braayn

Üye
620 istiyordu o yüzden almıştım

gecmis olsun hocam sans isi biraz da bizim de beyaz esyada sans yok ne alsak bi tarafi bozulup duruyor

Wp bence hala oturmamış eksiği var ama 1 senede herşey rayına otur diye düşünüyorum

aynen öyle ufak tefek ama çok eksigi var hele bnm gibi cepnet abonesiysen ve symbiandan geçmişsen hemen farkedebiliyosun.

Tepkiler: lazye

ErenMSC

Üye
Lumia 925 799 TL ucuz walla

Rainesto

Üye
1520nin ikinci eli ne kadar almayı düşünüyorum

hocam benim bildigim kadariyla 1300 falandir belki

Arkadaşlar nerden bakıyorsunuz bilmiyorum ama bide NEXUS 4 bakabilirmisiniz 2.el.