Yardım 2.el iPhone 6 alıcam sorularım var

Sponsorlu Bağlantılar

sacid589

sacid589

Üye
    Konu Sahibi
2.el iPhone 6 alıcam sorularım var
Herkese merhaba bende 16 gb iphone 6 yurt dışı telefon var hafızası yetmediği için 64 gb ile üstüne 400tl vererek takas edeceğim. Telefonu gördüm kasasında ekranında çizik falan yok köşede hafıf kılcal çizikler var ama belli bile olmuyor ama ön kamerasında ufak bir sola kayma var (Tüm uzay grisi modellerde varmış doğrumudur?) yurt dışı cihaz kutusu falan duruyor sizce dikkat etmem gereken başka hususlar neler yardımcı olursanız sevinirim..:

Not:Benim telefonda ekranda ve arkada çizik yok sadece sol alt köşede ufak bi ezilme var ona göre vereceğim fiyat hakkındada görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.
şunuda ekleyeyim eski telefonumun içindeki herşeyi aynı şekilde diğer 64gb a nasıl aktarabilirim ?

İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
iPhone5s kullanıcısı olarak sana samimiyetimle şunu söylemeliyim ki apple'ın ikinci el cihazlarını kesinlikle almanızı tavsiye etmem.Diğer android tabanlı telefonlar gibi değil bunlar, çok ince hatalar oluyor gerek kullanıcı hatası gerek fabrikasyon hataları yani sıfır garantili alacaksın başın ağrımayacak.Yani demek istediğim ikinci el alırsan paran çöpe gider bilemezsin sıkıntılı telefon iphone değişik :ok2:

• Beğen
Tepkiler: Nirvana92 ve sacid589
sacid589

sacid589

Üye
    Konu Sahibi
iPhone5s kullanıcısı olarak sana samimiyetimle şunu söylemeliyim ki apple'ın ikinci el cihazlarını kesinlikle almanızı tavsiye etmem.Diğer android tabanlı telefonlar gibi değil bunlar, çok ince hatalar oluyor gerek kullanıcı hatası gerek fabrikasyon hataları yani sıfır garantili alacaksın başın ağrımayacak.Yani demek istediğim ikinci el alırsan paran çöpe gider bilemezsin sıkıntılı telefon iphone değişik :ok2:
İkinci el olsa bile yani en azından bi garantisi olsun diyorsunuz

• Beğen
Tepkiler: İhtiyar.
. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Eski telefondaki verilerini iTunes ile yedekle ve yeni aldığın telefonda iTunes ile geri yükleme işlemi yap.

• Beğen
Tepkiler: sacid589
Nirvana92

Nirvana92

Üye
kesinlikle ikinci el iphone alma