2. El İphone 4s alıyorum nelere dikkat etmeliyim

Sponsorlu Bağlantılar

dmatias

Üye
    Konu Sahibi
2. El İphone 4s alıyorum nelere dikkat etmeliyim
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi 4s alcam ama şöyle bi sorun var alacağım 4s yurtdışından da gelmiş olablir yani netten bakıyorum yüzyüze telefonu teslim almaya gittiğimde kasa hariç nelere bakmalıyım bide pasaport kaydı olduğundan tam olarak nasıl emin olabilirim ortalık sahtekar dolu kandırılmak istemiyorum bide bu wifi sorunu varmış o nasıl bişey

emrecetinkaya

emrecetinkaya

Üye
Güvenmediğin insandan alma yeter. Boşver interneti.

dmatias

Üye
    Konu Sahibi
Güvenmediğin insandan alma yeter. Boşver interneti.
valla napıyım ki dostum ya 0 fiyatları çok yüksek tanıdık desen satan yok şuan netten 950 tlye yurt dşı buldum cihaz temiz kafama yattı ama nasıl emin olabilirm blmyorum

emrecetinkaya

emrecetinkaya

Üye
Sorun çıkartır alma yurt dışı. İstanbuldaysan şirinevlere uğra adamlar nakit para için 500 400 e bile satıyor :)

dmatias

Üye
    Konu Sahibi
Sorun çıkartır alma yurt dışı. İstanbuldaysan şirinevlere uğra adamlar nakit para için 500 400 e bile satıyor :)
valla arkadaşım var olmassa ayarlarım ama 400 e 500 e sattıkları cihaza nasıl gvencez ki

emrecetinkaya

emrecetinkaya

Üye
Orada direk eline alıp kurcalarsın. Yanında net olan telefon götür. İmei dırek tarat appledan. Genelde sağlam telefonlar. Adam acil nakit için gidiyor. Telefoncu 200 vereyim diyor. Sen 350 ver al. Eminim sağlam bulursun.

Üst Alt