2.El En Düşük Lumia Cihazi Hangisi

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
2.El En Düşük Lumia Cihazi Hangisi
Arkadaşlar Çok Araştırmama Rağmen Araç Takibi Bulamadım En İyisi Bir Cihaz Alayım Atayım Arabaya O Şekilde Halledeyim Konum Olayını Artık Aylık Paket Yaparım Yapacak Bişey Yok Mobil Şebekeden Yardırır Telefon Bende Pcden Konumu Öğrenirim Sanırım Başka Yolu YOk :hmmm

4MaGuS

4MaGuS

Üye
geçenlerde bir yakınım 630 u 250tl ye almış sorunsuz bir cihazdı sende bu civarlarda bulursun büyük ihtimal

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
geçenlerde bir yakınım 630 u 250tl ye almış sorunsuz bir cihazdı sende bu civarlarda bulursun büyük ihtimal
Haci 630a Yazık Bence Arabada Kalıcak Devamlı Sıcak Desen O Biçim Devamli Şarjda Olacak Filan 250 de Çok Gibi 150 Cıvarında 520 Var Aslında
Ekranı Kırık Bişeyde Olur Nasılsa KullanmıycamSadece Telefonumu Bul Özelliği İçin Arıyorum Arabada Kalacak Yeri Geldiğinde PCden Konum Bİlgisi Alıcam

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Haci 630a Yazık Bence Arabada Kalıcak Devamlı Sıcak Desen O Biçim Devamli Şarjda Olacak Filan 250 de Çok Gibi 150 Cıvarında 520 Var Aslında
Ekranı Kırık Bişeyde Olur Nasılsa KullanmıycamSadece Telefonumu Bul Özelliği İçin Arıyorum Arabada Kalacak Yeri Geldiğinde PCden Konum Bİlgisi Alıcam
biraz araştırısan bulursun ya 150 olmasada 200 kesin bulursun bence dediğin gibi 520 falan senin için daha iyi olur hem çok satıldı o cihaz 2.el bulmanda kolay olur diğer modellere göre

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
biraz araştırısan bulursun ya 150 olmasada 200 kesin bulursun bence dediğin gibi 520 falan senin için daha iyi olur hem çok satıldı o cihaz 2.el bulmanda kolay olur diğer modellere göre
Valla 150 Den Başlıyorlar Güya Problemsiz 250 ye Kadarda Temizleri Var GördüğümeGöre Biraz Daha Bekleyeyim Belki Ekranı Kırık Mırık Bişey Düşerse Uygun Fiyata Alırım Olmazsa

Üst Alt