2.0 Motorlu Tipo Almayı Düşünüyorum

MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar merhaba. Bütçem kısıtlı olduğu için fiyat performans olarak tipolar hoşuma gidiyor. Aranızda bu aracı kullananlar var mı? Performans olarak gayet iyi olduğu belli fakat yakıt tüketimi vs hakkında kısa bilgiler verirseniz sevinirim.

ömer talat katı

ömer talat katı

Deneme Mod.
Klasik 2.0 benzinli atmosferik. Tüpte 10 11 litre rahat yakar. Ama 140 kusur beygir civarı diye hatırlıyorum. Memnun eder. Bakımlı bir aracsa sürüşü alfa Romeo ve lancialari andırır ve zevklidir. Güzel bir egzozla tatmin edici de bir sesi var.

PALA.

PALA.

Üye
Klasik 2.0 benzinli atmosferik. Tüpte 10 11 litre rahat yakar. Ama 140 kusur beygir civarı diye hatırlıyorum. Memnun eder. Bakımlı bir aracsa sürüşü alfa Romeo ve lancialari andırır ve zevklidir. Güzel bir egzozla tatmin edici de bir sesi var.
Sıralı otogaz sistemi olmazsa çok pahallıya gelir, motor büyük.

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt