19luk paket ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ferhat000

ferhat000

Üye
    Konu Sahibi
19luk paket ?
Merhabalar hattım turkcell vodafonun 19luk 500hy 100 hy 1gb =19tl lik pakete geçmek istiyorum sorularım var tecrübesi olan arkadaşlar yardım erderse çok sevinirim :)

1.Şimdi hattı taşırken (turkcellden vodafona) ne kadar ödüyoruz yani taşıma ücreti var mı?
2.Hat babamın üzerine şimdi hattı babamın üzerinden geçirip sonra hemen kendi üzerime alıp 19luk pakeri alsak kampanyadan yararlanabiliyor muyum ? hattı üzerine alınca yeni hat gibi oluyormuş sanırım..
3.Turkcell -8 + 3 aylık vergiyi ödememiş bulunmaktayım ödemeden geçsem herhangi bir sıkıntı olur mu ?
4.Bu paketi diyelim ilk 2 ay kullandım yani yeterli bakiye oldu yenilendi sonra 3.ay iptal ettim 4.ay tekrar bu tarifeden yararlanabiliyor muyum?
5.Bu paketi diyelim ilk 2 ay kullandım yani yeterli bakiye oldu yenilendi sonra 3.ay kontur yetmedi 4-5.ayda yetmedi paket iptal olur mu olursa tekrar alma şansım var mı ?

ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum :)

BlindMyEyes

BlindMyEyes

Üye
1. Taşıma ücreti yok herhangi bir Vodafone shop merkezine gidersen yardımcı olurlar sana
2. Freezone tarifesine geçebilmek için hattı babanın üzerinden almana gerek yok hattın kullanıcısı olarak gösterebilirsin. Yani hat babanın üzerine olur ama kullanıcısı sen olursun babanın ve senin kimlikleri lazım yine bir Vodafone shop merkezine gidersen yardımcı olcaklardır
3. Sıkıntı olmaz -8 de kalsın kontör yükleme :)
4. Bu konu hakkında bi fikrim yok ama bana göre kampanya devam ediyorsa yararlanabilirsin. Vodafone merkezindeki satış temsilcilerine sorarsın
5. Kampanya devam ediyorsa paket iptal olmaz yeterli bakiyeye ulaşınca aktif hale gelir dostum :oke:

ferhat000

ferhat000

Üye
    Konu Sahibi
1. Taşıma ücreti yok herhangi bir Vodafone shop merkezine gidersen yardımcı olurlar sana
2. Freezone tarifesine geçebilmek için hattı babanın üzerinden almana gerek yok hattın kullanıcısı olarak gösterebilirsin. Yani hat babanın üzerine olur ama kullanıcısı sen olursun babanın ve senin kimlikleri lazım yine bir Vodafone shop merkezine gidersen yardımcı olcaklardır
3. Sıkıntı olmaz -8 de kalsın kontör yükleme :)
4. Bu konu hakkında bi fikrim yok ama bana göre kampanya devam ediyorsa yararlanabilirsin. Vodafone merkezindeki satış temsilcilerine sorarsın
5. Kampanya devam ediyorsa paket iptal olmaz yeterli bakiyeye ulaşınca aktif hale gelir dostum :oke:

Hocam öncelikle size teşekkür ederim cevap yazdığınız için :) şu -8 olayına ek 2 ay vergi ödemedim o bi sıkıntı olur mu ? :ehe

BlindMyEyes

BlindMyEyes

Üye
Aylık kesilen vergilerden bahsediyorsan eğer bi sıkıntı olmaz dostum :) Zaten hattını taşırken hattındaki kontör miktarı ödemediğin aylık vergi var mı yok mu onunla ilgilenmiyorlar. Ödemediğin vergilerde Turkcell'e senden bir armağan kalır artık :d:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt