19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'mız Kutlu Olsun!


TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a ayak basışının ve Kurtuluş Savaşı'nın başlangıcının 101. yıl dönümünde; Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve bu vatan için mücadele etmiş tüm şehitlerimizin hatırası önünde saygıyla eğiliyor, başta gençlerimiz olmak üzere tüm ulusumuzun 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyoruz.​
 

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ömer talat katı, Cadillac34, Mesut Aktaş ve 5 diğerleri
biltek

biltek

Üye
19 mayıs 1919 a özel THY hatıra bileti isteyen burada yapabilir.

Mesaj birleştirildi:

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: Cadillac34
ömer talat katı

ömer talat katı

Deneme Mod.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a ayak basışının ve Kurtuluş Savaşı'nın başlangıcının 101. yıl dönümünde; Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve bu vatan için mücadele etmiş tüm şehitlerimizin hatırası önünde saygıyla eğiliyor, başta gençlerimiz olmak üzere tüm ulusumuzun 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyoruz.
""Yeryüzünde islam dini kadar hürriyetçi, ilerici bir din yoktur. laiklik asla dinsizlik değildir. ayrıca sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için, gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını da sağlamıştır. bağlı bulunmakla mutlu ve memnun olduğumuz islam dinini politika aracı olmaktan kurtarmak ve yükseltmek gerektiğine inanıyoruz. kutsal inanç ve vicdani kanaatlerimizi belirsiz, karışık ve her türlü çıkar ve tutkuların ortaya çıkma sahnesi olan siyasetlerden kurtarmamız gerekir ""

GAZİ,MAREŞAL,CUMHURBAŞKANI MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
 
  • Beğen
Tepkiler: Cadillac34

Cadillac34

Üye
"Bütün ümidim gençliktedir." K. Atatürk

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'mız kutlu olsun.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt