180 derece açılan ekranlı Nirvana X400

Sponsorlu Bağlantılar

funkankara

funkankara

Üye
    Konu Sahibi
180 derece açılan ekranlı Nirvana X400
Üniversite için bilgisayar alıcam arkadaşlar. Yükte hafif, uygulamada hızlı ürünlere bakıyorum genel olarak.

Macbook tarzında tasarımıyla hoşuma gidenNirvana x400'ü Casper'ın sitesindenşu konfigürasyonla almayı düşünüyorum:

• 10. Nesil Intel® Core™ i7 10510U
  • Windows® 10 Pro
  • Intel® UHD Graphics 62
  • 32GB DDR4
  • 2TB NVME SSD
  • 14" FHD IPS LED Ekran
  • Metalik Siyah
  • 324.9 x 219.5 x 18.95 mm

Sizce üniversitede (genel olarak tarayıcı ve office programları odaklı) işimi görür mü ne dersiniz.

Ürünün diğer konfigürasyonlarına bakmak için :

• Beğen
Tepkiler: erkenbeliz ve enversezen

enversezen

enversezen

Üye
Üniversite için bilgisayar alıcam arkadaşlar. Yükte hafif, uygulamada hızlı ürünlere bakıyorum genel olarak.

Macbook tarzında tasarımıyla hoşuma gidenNirvana x400'ü Casper'ın sitesindenşu konfigürasyonla almayı düşünüyorum:

• Windows® 10 Pro
  • Intel® UHD Graphics 62
  • 32GB DDR4
  • 2TB NVME SSD
  • 14" FHD IPS LED Ekran
  • Metalik Siyah

Sizce üniversitede (genel olarak tarayıcı ve office programları odaklı) işimi görür mü ne dersiniz.

ofis ve okul kullanımı için uygun bence de epey. ekran kartı bakımından çok aman aman bi pc değil belki ama 2tb ssd ciddi şekilde hızlı dosya açar. işleri kısaltacaktır (tabi ağır tasarım işleri v.s programlar kullanılmayacaksa)

erkenbeliz

erkenbeliz

Üye

• Windows® 10 Pro
  • Intel® UHD Graphics 62
  • 32GB DDR4
  • 2TB NVME SSD
  • 14" FHD IPS LED Ekran
  • Metalik Siyah

ben laptoplarda genellikle menteşeden dolayı sıkıntı yaşadım. o yüzden ekranın tamamen açılıyo olması ve esnek tasarımı epey hoşuma gitti açıkcası

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
O Kadar Acıya Gerek Varmıydı? :hmmm

belgeadam

belgeadam

Üye
32 GB ram yazdığına göre yazılımcı olabilirsin gibi duruyor ben de yazılımcı olarak Excalibur G900 kullanıyorum, çok ön yargım vardı casperla alakalı ama kullandıktan sonra ısındım

irfanatalay

irfanatalay

Üye

• Windows® 10 Pro
  • Intel® UHD Graphics 62
  • 32GB DDR4
  • 2TB NVME SSD
  • 14" FHD IPS LED Ekran
  • Metalik Siyah

Bu ürünün versiyonu çıktı. Ona da bakmanı tavsiye ederim. Hafifliği ve inceliğine yenilik getirmişler

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
purupak

purupak

Üye
Bütçeni biraz arttırarak alabilirsin hem oyun hem iş için.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK