17 yaşında ve 7 çocuk sahibi


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
    Konu Sahibi
Arjantin'de yaşayan 17 yaşındaki genç kadın, 3 doğum yaparak yedi çocuk annesi oldu.

Cordoba eyaletine yakın Leones şehrinde yaşayan Pamela Villarruel, ilk kez 14 yaşındayken sevgilisinden bir erkek çocuğu sahibi oldu. Aradan çok geçmeden Pamela, üçüz kızlar dünyaya getirdi. Aradan bir yıl geçtikten sonra tekrar üçüzlere hamile kalan Pamela, minik kızlarını da sağlıklı bir şekilde dünyaya getirdi. Yedi çocuğun bakımıyla başa çıkamayan Pamela, sonunda ailesinin yanına yerleşti. Pamela evin oturma odasında çocuklarıyla birlikte uyuyor, annesi yardım ediyor. Pamela'nın oğlu babasına teslim edilirken diğer altı çocuk hala annelerinde. Pamela çocuklarının babalarının kimliğini açıklamıyor
 
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
:) afadersiniz ama harbi ohaa:@
 
nurikaratas

nurikaratas

Üye
bu kadarı da fazla ama...:@
 
black_angel2123

black_angel2123

Üye
Rezalet yhaaa
 
baronofnights

baronofnights

Üye
yuuuuh .... dıyorum baska bişey demıyorum..
 
iremm

iremm

Üye
"Pamela çocuklarının babalarının kimliğini açıklamıyor"

ne kdr iğrenç bi durum...
 
CEREN

CEREN

Üye
nasıl bı rezılıktır bu hata bıkere yapılır bikaç kez yapılamaz
yazık günah o çocuklara
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt