17 Ağustos depreminin simge kızı 20 yıl sonra ortaya çıktı


Genc007

Genc007

Üye
    Konu Sahibi
Gölcük depreminde bir pazar tezgahında uyurken fotoğrafını çektiği bebeğe şiir yazan gazeteciyi, o bebek 20 yıl sonra buldu. 20 yaşında bir genç kız olan Zeynep'in, 'Her ne kadar kötü günler yaşasak da şiiriniz bizim için hatıra kaldı' mesajı ise duygulandırdı.
 
  • Beğen
Tepkiler: sinan yüksel ve Mesut Aktaş
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt