160 TL nasıl değerlendirmeliyim ?

Sponsorlu Bağlantılar

fatihcan85

Üye
    Konu Sahibi
160 TL nasıl değerlendirmeliyim ?
Arkadaşlar tek günde elime 160 tl geçti :) ve iyi bi sekilde degerlendirmek istiyorum.Evkur'dan taksitle bir şey alıcam ama birüsrü şey arasında kaldım.NİKON D3100 taksidine mi gireyim kararsız kaldım 160tl ye ilk 3 taksitli birşey almaya çalışıcam.NIKON en buyuk hedefım ama oyun oynamadan vazgecemem bu aralar video montaj işine girdim hatta emniyette bir şubede beni ağırlayacaklar bu yaptıklarımı buyuk sanat merkezlerine gönderip burs için çalışıcaklar.Sizce 1500 TL NIKON D3100 değermi ?

DeEenzameMan

DeEenzameMan

Üye
Iddaa oyna daha fazla kazan

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Çeyrek altın al

messevim

messevim

Üye
bana gönder:)

Nedensiz-Sebebsiz

Nedensiz-Sebebsiz

Üye
altın hesabı ac

MrTech

MrTech

Üye
Vadeli hesaba at :ehe

Turan

Turan

Üye
altın al ama pek fazla kar olmaz

KırcalıHolding

Üye
repoya yatır:)

hikmet366

hikmet366

Üye
Altına Ben Para Vermem Nolca Belli Dil Çünki Bir Bakmışın 120 Tl Bir Bakmışın 90 Tl :ehe

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
1 tb harici disk al :)

ozakin70

ozakin70

Üye
Dolara yatirmayinda geri ne yaparsaniz yapin dolar 10 yildir yerinde sayiyor

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Altın fiyatları inişe geçti en son 153 almıştım şimdi 137 olmuş
[h=3]http://altin.doviz.com/ceyrek-altin[/h]

- - - Eklendi - - -

2006 yılında profil demir almıştım demire de yatırım yapılırmı demiğin ben yaptım
çok kişide zekamdan şüphe etmeye başlamıştı ama kimseye aldırmadım nese
o zamanlar 40x70 profil 12 tl di şimdi 37 tl daha önce kaynak yapmak ilgimi çekiyordu
yapmasını da ögrendim ve şimdi bir çok evin çatısını yaptım hem mazemeden hem
yaptıgım işten kazançlı çıktım neyse ki buralarda fazla fırtna çıkmıyor acemi iken yaptıgım çatılar yerinden uçabilir :)

iPandemonium

iPandemonium

Üye
Bu aralar nakit ile yapılacak en iyi şey ,çeyrek alıp kenara koymandır ,fiyatlar fırlayacak az kaldı birdaha bu fiyata alamazsın bile ,amma illa kendimi borca sokcam diyorsan ,d3100 alma elinde kalır ara geçiş makineleri anca satıcıyı kazandırır,ama ben video çekeceğim ,satmayıda düşünmüyorum iş amaçlı kullanıcam dersen o zaman alabilirsin ,fakat 1500tl ye öyle bi setli prof makine alırsınki d3100 iyiki almadım diye dua edersin :)

Üst Alt