153000 adet gitarpro tabı İndir/Download

Sponsorlu Bağlantılar

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
    Konu Sahibi
153000 adet gitarpro tabı İndir/Download
Rar şifre.si yoktur.A'dan Z'ye bütün şarkıcıları bulabileceğiniz hem yabancı hem Türkçe şarkılar içeren tab arşivi tek tek isimleri yazamıyacağım için bir kaç ekran görüntüsü aldım.Rar dosyasının içinde 4 farklı klasör var birisinde şarkılar tarzlara göre ayrılmış diğerlerinde A-Z şeklinde Güzel bir arşiv gitar çalanların işine yarayacaktır hem öğrenmek açısından hem de beğendiğiniz şarkıları tek tek internette aramak zorunda kalmazsınız :) kolay gelsin.Bu arada şarkıların hepsi aynı uzantıya sahip değildir örneğin bazıları .gp5 bazıları .gp3 :)

Toplam boyut: 318.5 MB

• Beğen
Tepkiler: SorgulayanAdam, onurca06, taka78 ve 2 diğerleri

kesin09

kesin09

Üye
Gitara 2 gün önce başladım.Bakalım kolay tablar varsa çalarım inşallah.Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: CryDaqqeR
CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
    Konu Sahibi
furkan007

furkan007

Üye
oha arşive bak! Sağolasın

• Beğen
pro.engineer

pro.engineer

Üye
eyvallah :oke:

• Beğen

taka78

Üye
tabiri caiz ise yuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuh be kardeşim helal olsun !!!!!!!!

onurca06

onurca06

Üye
eyvAllah bilader işe yarar bi arşiv

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
Kardeşim bunlar mükemmel :) baya büyük bi arşiv ben de yeni başladım çok işime yaricakkkk :D:tşk::tşk::aha::dance:

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim arkadaşlar başarılar...

• Beğen
Tepkiler: thetrooper0
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Yeni linkler verilirse konuyu tekrar aktif ederiz. Şimdilik :locked2:

Üst Alt