Telefon Tavsiyesi 1520 ile 1020 Takas Etmek İsteyen Gelsin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
_Shinku_

_Shinku_

Üye
    Konu Sahibi
1520 ile 1020 Takas Etmek İsteyen Gelsin
Arkadaşlar çok temiz kırmızı 1520 faturalı kutu içeriği tam vs... cihazımı gene aynı temizlikte 1020 renk fark etmeksizin kutu içeriği tam faturalı ve ek olarak Kamera Gripli bir 1020 ile takas etmek istiyorum. Ankara içi elden takas olur. Ankara dışına önce cihazı kesinlikle yollamam. Takas dediğim gibiyse kamera grip varsa kafa kafaya olur yoksa üstüne kamera grip parasını yaklaşık 200 tl alırım. Düşünen pm atsın lütfen.

screamofcnc

Üye
Ben isterdim ama çanakkaledeyim, kamera grip yok bende gerek duymadım.
Fikrimce değiştirmene gerek yok 1520 1020'den daha üstün bi telefon.

_Shinku_

_Shinku_

Üye
    Konu Sahibi
Ben isterdim ama çanakkaledeyim, kamera grip yok bende gerek duymadım.
Fikrimce değiştirmene gerek yok 1520 1020'den daha üstün bi telefon.

Satmak istiyorum yerine de profesyonel fotoğraf makinesi almak istiyorum ama bu sefer telefon ihtiyacım olacak tekrar 1020'ye dönmek istiyorum o yüzden. Senle takas yapabiliriz ama karşılıklı güveni nasıl sağlarız onu bilmiyorum farklı şehirdeyiz çünkü.

screamofcnc

Üye
Satmak istiyorum yerine de profesyonel fotoğraf makinesi almak istiyorum ama bu sefer telefon ihtiyacım olacak tekrar 1020'ye dönmek istiyorum o yüzden. Senle takas yapabiliriz ama karşılıklı güveni nasıl sağlarız onu bilmiyorum farklı şehirdeyiz çünkü.
Haklısın, aynı şehirde olsaydı işimiz kolay olurdu, aslında telefonumdan memnunum ama 1520 de gözüm var işlemcisi yüzünden, bence biraz bekle derim para biriktirip fotoğraf makinesini alabilirsin, böyle şeyler aceleye gelmez.

• Beğen
Tepkiler: _Shinku_
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Arkadaşlar çok temiz kırmızı 1520 faturalı kutu içeriği tam vs... cihazımı gene aynı temizlikte 1020 renk fark etmeksizin kutu içeriği tam faturalı ve ek olarak Kamera Gripli bir 1020 ile takas etmek istiyorum. Ankara içi elden takas olur. Ankara dışına önce cihazı kesinlikle yollamam. Takas dediğim gibiyse kamera grip varsa kafa kafaya olur yoksa üstüne kamera grip parasını yaklaşık 200 tl alırım. Düşünen pm atsın lütfen.
Sıfır ve ikinci el 1020 fiyatlarını merak ettim şimdi:)

Kamera grip dediğiniz ne oluyor acaba?

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
Bende var camera grip siyah renk ama telefonumdan çok memnunum maalesef :) hatta tripod alıcam camera grip e takmak için :)

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Mesaj attım

emz

emz

Üye
@Esendağlı. Abi sen sanki arıyordun gibime geldi. Öyle hatırlıyorum. Bir bak istersen.:) Umarım doğru hatırlamışımdır :ehe

Esendağlı

Esendağlı

Üye
@Esendağlı. Abi sen sanki arıyordun gibime geldi. Öyle hatırlıyorum. Bir bak istersen.:) Umarım doğru hatırlamışımdır :ehe
Evet haklısın kardeşim bir ara baya baya aradım ama 1020-1520 takasında çok fark istediklerinden vazgeçtim, şimdi beklemedeyim zaten arkadaş ankarada. @emz

• Beğen
Tepkiler: emz
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...