15 günlük nokia c6-00

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
rinti

rinti

Üye
    Konu Sahibi
15 günlük nokia c6-00
öncelikle bayramınızı kutlar konuya girerim....
01/11/2010 fatura tarihli nokia c6-00 takas yolu ile değiştirmek istiyorum fatura tarihinden de anlaşılacağı gibi cihaz daha 15 günlük ekran jiletini üzerinde haliyle henüz iğne ucu kadar çizik dahi yok..
tek eksiği yer kaplamasın diye kutusunu attım kutu içeriği cd hariç tamamdır (cd kutusunda yoktu)..
faturası kendi adıma kesilmiştir ve 2 yık kvk garantildir...ilgilenen arkadaşlar özel mesaj atabilirler
takas için uygun gördüğüm cihazlar: htc (çok eski modelleri olmamak kaydı ile..) x6 olabilir n97 (aradaki fark konusunda aşağı yukarı anlaşılabilir....) istanbul içi tercihimdir ticaretin selameti açısından kargo yada ptt işlemlerine çok güvenmiyorum en güvenlisi yüzyüze ticaret.....
selam ve dua ile.....

futbol123

futbol123

Üye
bnde n97 var kardeş

rinti

rinti

Üye
    Konu Sahibi
fiyat konusunda ne düşünürsün aşağı yukarı

futbol123

futbol123

Üye
ben 620tl ye satıyorum 1yıl garantili 150-200tl fark verirsiniz n97 tertemizdir

rinti

rinti

Üye
    Konu Sahibi
renk beyaz sanırım ve 32gb...

futbol123

futbol123

Üye
evet nerden biliyorsunuz:ehe

rinti

rinti

Üye
    Konu Sahibi
istanbul içi mi kusura bakma kardeş çok soruyorum ama.

--------------- Ekleme ---------------

profilde yazıyor zaten pardon:) ne zamana kadar elinde telefon...

futbol123

futbol123

Üye
ben size yarın haber veriyim

rinti

rinti

Üye
    Konu Sahibi
yanlış anlamayın ilk tercihim bir htc ama n97 de beni cezbediyor yarın detaylı konuşuruz hayırlı geceler hayırlı bayramlar....

filozofurkan

Üye
5800 düşünmez misin

rinti

rinti

Üye
    Konu Sahibi
filozofurkan teşekkür ederim teklifin için ama bundan 2 önceki telefonum 5800 dı sonra x6 oldu şimdi c6 açık konuşayım 5800 dan memnun ladığım kadar bu iki telefondan memnun kalmadım(her ne kadar teknoloji cahilleri 5800 ı kötülesede altı üstü bir telefon bu pc de yaptığın her işi telefondan bekleyemezsin) selam ve dua ile.....

filozofurkan

Üye
bbunların hepsini takaslamı aldın yani bende 5800 var bi telefonu bi süre kulandıktan sonra sıkılıyorum ama yeni telefon almak içinde para veremem.

sayhan125

Üye
dostum takas değil de satmıs olsan ıkıncı el fıyatı nedır c6 nın benım hosuma gıttı şekil itibarı ile.almayı düşünüyordum da satmayı dusunur musun ?

rinti

rinti

Üye
    Konu Sahibi
bbunların hepsini takaslamı aldın yani bende 5800 var bi telefonu bi süre kulandıktan sonra sıkılıyorum ama yeni telefon almak içinde para veremem.
takasla almadım 5800 ı bi arkadaşıma sattım onun kredi kartı ile sıfır aldım x6 yı daha sonra aynı adama x6 yı sattım yine aynı yolla c6 yı aldım....

--------------- Ekleme ---------------

sayhan kardeşim aslında satış pek aklıma yatmıyor çünkü telefon ölü fiyatına gidiyor açıkçası en az zararla işi bitirmek istiyorum....

futbol123

futbol123

Üye
n97 kuzende vardı k.v.k garantili o satmış ondan alıcaktım.. bendede var n97 ama yurtdışından ama garantili fazla temiz olduğu söylenemez ekranda 2-3 çizikler mevcut

Majesty1995

Üye
Kardeş bende n97 var kılcal cizikler var donanımsal problem yok aksesuar. Takas düşünür müsünüz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt