14 santimlik burnuyla dünyanın en uzun burunlu adamı

Sponsorlu Bağlantılar

kum kзđiśi

kum kзđiśi

Üye
14 santimlik burnuyla dünyanın en uzun burunlu adamı

Ordu'nun Kumru ilçesinde 'Pinokyo Dede' lakabıyla tanınan 80 yaşındaki Mehmet Gül'ün 14 santimlik burnuyla dünyanın en uzun burunlu adamı olduğu ortaya çıktı
Ordu'nun Kumru ilçesinde 'Pinokyo Dede' lakabıyla tanınan 80 yaşındaki Mehmet Gül'ün 14 santimlik burnuyla dünyanın en uzun burunlu adamı olduğu ortaya çıktı
Kumru'ya bağlı Ortalar köyünde yaşayan ve çevresindekilerin ''Pinokyo Dede'' olarak hitap ettiği Mehmet Gül 14 santimlik burnuyla görenleri şaşırtıyor Rize'de 1998 ve 2000 yıllarında düzenlenen Uluslararası Uzun Burun Yarışması'nda 8 santimlik burnuyla birekşi olan ve Guinness Rekorlar Kitabı'na giren Artvinli Mehmet Özyürek (60) dünyanın en uzun burunlu adamı olarak biliniyordu. Özyürek'in burnundan çok uzun burna sahip olan Kumrulu Mehmet Gül'ün burnu şampiyonun burnundan 5-2 santim daha uzun
Çocukken oyun sırasında düşüp burun kemiğini kırdığını bu durumu ailesine söylemediği için zaman içinde burnunun sarktığını anlatan Gül gençliğinde burnunun uzunluğunun kendisine rahatsız ettiğini; ancak şimdi önemsemediğini belirtti Bugüne kadar düzenlenen 'uzun burun' yarışmalarına katılmadığını ifade eden Gül yarışmalara katılanların 8-9 santimetrelik burun ile birekşi olduğunu duyduğunu ifade ederek ''Eğer ben katılsaydım kesin birekşi olurdum; çünkü şimdiye kadar benden daha uzun burunlu birine
rastlamadım'' diye konuştu

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
:ehe:ehe:ehe:ehe

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
:ehe:ehe

abdulk4dir

abdulk4dir

Üye
vay pinokyo :ehe

futbol123

futbol123

Üye
:ehe:ehe

!!!MotorHead!!!

!!!MotorHead!!!

Üye
:ehe:ehe14cm:D:ehe

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
İyi de bu adam yıllardır "Dünya'nın En Uzun Burunlu Adamı" ünvanını taşıyor.

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Eski bir konu sanki :hmmm

Pure Life

Pure Life

Üye
dilini uzatsa burnunu yalar kesin

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Hatrı sayılır büyüklükteymiş yaw:ehe

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
Zamanında çok yalan söylemiş Pinokyo herif :ehe

Bora

Bora

Üye
İlginçmiş :) Estetik yaptırmak bir servet tutardı herhalde...

dmxyasin

dmxyasin

Üye
yuhh yani :ehe:ehe:ehe

merty24

merty24

Üye
iginç

BktsBcr

BktsBcr

Üye
Ne varsa 'Türk' de var