13 çocuk doğur ve hala sıfır beden ol..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi


İngiltere'de 13 çocuk dünyaya getiren ve her doğumdan sadece dört gün sonra sıfır bedenine geri dönen Joanne Watson isimli kadın bilim dünyasında merak konusu oldu. Uzmanlar doğum yaptıktan 4 gün sonra sıfır bedenine geri dönen bu kadının genlerindeki gizemi araştırıyor. Bir çok ünlü vücudunun şekli bozulacak diye doğum yapmaktan kaçınırken 46.5 kilo ve 58.5 santimetre bel ölçüsüne geri dönen Watson hiç bir sırrının olmadığını söylüyor. 14’üncü çocuğuna hamile olan Watson “Kilo almayı özledim” diye konuştu.
42 yaşındaki Watson ilk çocuğunu 18 yıl önce dünyaya getirmiş
 
BaDThings

BaDThings

Üye
maşallah insan çocuklarının ismini unutur :)
 
darkman81

darkman81

Üye
maşallah diyorum helal 13 çoçuk dünyaya getirmiş bide ip incecik...:ehe
 
*ceren*

*ceren*

Üye
gerçektende maşallah
 
çeşnibahar

çeşnibahar

Üye
:hmmm
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt