:))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rapci_cariye

Üye
    Konu Sahibi
Adamın 1inin ewi yanıormuş.Adam içeri girip karısını çıkarmış,sona kızını, oğlunu, kuşunu, kedisini, önemli eşyalarını çıkarmış.Daha sonara 1 kaç kere daha ewe girip, çıkmış.
Sonunda komşular dayanamayıp;
''-Herkesi çıkarttın amma hala nie ewe giriosun?''demişler.
Adam;
''-içeride kaynanam war, arada 1 girip çewiriorum!!!'' :artı:

mAd_girL

mAd_girL

Üye
heueheu nedir bu kaynanalarla alıp veremedikleri yaw :D

mavizeybek

mavizeybek

Üye
yaw nedir milletin bu kaynanalardan çektiği yaw :shiny:

valmont2

Üye
Originally posted by mavizeybek@Sep 5 2005, 07:37 PM
yaw nedir milletin bu kaynanalardan çektiği yaw :shiny:
[post=155486]Quoted post[/post]​
ee cektigi varmıski yakıyor :ehe:

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
milletin kaynanalardan cektıgı dııl kaynanaların milleti nie cekemedigini sormak lazim :kop: :kop: :kop: :kop: cok sukur kaynana falan yok daha başımızda :DD

rapci_cariye

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ben bu fıkradan sona millete kısdıkımda allah sana en casgırından,gençinden(çok yaşasın dıe :)) kaynana wirsin diijem ihihmuhahuhuee :)) yawww bu fıkrayı okuyunja koptum wala :) umarım sizlerde bekenırsınız yawj ;)

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
Originally posted by rapci_cariye@Sep 5 2005, 07:43 PM
arkadaşlar ben bu fıkradan sona millete kısdıkımda allah sana en casgırından,gençinden(çok yaşasın dıe :)) kaynana wirsin diijem ihihmuhahuhuee :)) yawww bu fıkrayı okuyunja koptum wala :) umarım sizlerde bekenırsınız yawj ;)
[post=155497]Quoted post[/post]​
merak etme en senin annene böle yapmam.. ;)

Tayfuns

Üye
supers

rapci_cariye

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by _CHiLeKesH_+Sep 5 2005, 08:37 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(_CHiLeKesH_ &#064; Sep 5 2005, 08:37 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-rapci_cariye@Sep 5 2005, 07:43 PM
[post=155497]Quoted post[/post]​
merak etme en senin annene böle yapmam.. ;)
[post=155542]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

tmm bende senınkıne yapmam anlaştık&#33; :oke:

Exalans

Exalans

Üye
o dert ten bende de var ama ben şimdilik tınmıyorum ( daha adayda) :kop:

mumya

Üye
e adam haklı :artı:

puraq

Üye
:lol2: süper yaaa :lol2:

vormound

Üye
bılıyodum ama yınede ıyı yaw... :haha:

mexi

Üye
;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Süper.. :lol2:

CisSe

Üye
Güzeel fıkra tuttum bunu :) :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt