Oyun 118 Elementi Keşfet OYUNU ---DEMO---UNİTY 3D


triss

Üye
    Konu Sahibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

uni̇ty 3d i̇le çalişiyorum.
---bu oyun beni̇m i̇lki̇m olacak, si̇zden güzel tavsi̇yeler bekli̇yorum.
---amacim oynatarak bi̇lgi̇ öğrenmeye teşvi̇k.
---bi̇ldi̇ği̇ni̇z üzere şuan keşfedi̇lmi̇ş peri̇yodi̇k cetvelde 118 adet atom bulunuyor.oyun i̇çi̇nde protonlari oyuncuya toplatarak engelleri̇ kaldirmak ve arasahneyi̇ i̇zletmek.
---vi̇deo da arasahne çok uzun görünüyor,bu kayit programindan dolayi oldu,normalde 20 sn.
---ayrica arkaplan sesleri̇ anliyacağiniz üzere assassi̇n creed e ai̇t bu halde yayinlasam heralde ubi̇soft bana dava açar,nerden müzi̇k elde edebi̇li̇ri̇m?
 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Çalışmanızda başarılar dilerim fakat forumda tamamı büyük harfle yazmak yasaktır o yüzden içeriği düzenleyiniz.
Tekrar başarılar. :)
 
  • Beğen
Tepkiler: triss ve TheNightMare.

triss

Üye
    Konu Sahibi
açık beta sürümü
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt