Telefon Tavsiyesi 1000+ TL Telefon Önerisi !

Sponsorlu Bağlantılar

enesrsln

enesrsln

Üye
    Konu Sahibi
1000+ TL Telefon Önerisi !
Arkadaşlar ben 2 yıldır LG Optimus G kullanıcısıyım. Telefonumu kardeşime vereceğim için yeni bir telefon alıcam. 100-1300 TL civarı bir bütçem var. Oyuna eskiden çok önem verirdim ama artık pek oynamıyorum. Müzik,kamera,batarya ve yazılım benim için önemli. Önerilerinizi bekliyorum :)

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Seriden devam G2.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
xperia z2 de olabilir

enesrsln

enesrsln

Üye
    Konu Sahibi
Özellikle Z2 ile G3 arasında kaldım hangisini önerirsiniz?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Kamerasını bilmem, müzik performansı olarak Z2 olabilir ( denemedim sadece stereo hoparlör var diye) G2 neden düşünmüyorsun? Şarj ömrü olsun, ekran kalitesi, f/p çok iyi cihaz ayrıca ele rahat sığıyor. Çerçevesiz neredeyse.

enesrsln

enesrsln

Üye
    Konu Sahibi
Kamerasını bilmem, müzik performansı olarak Z2 olabilir ( denemedim sadece stereo hoparlör var diye) G2 neden düşünmüyorsun? Şarj ömrü olsun, ekran kalitesi, f/p çok iyi cihaz ayrıca ele rahat sığıyor. Çerçevesiz neredeyse.
Hocam G2 ile G3 arasında çok fiyat farkı kalmadı zaten G3 hem ekran hem tasarım hem de güncelleme konusunda daha üstün. O yüzden almışken G2 değil de G3 almak daha mantıklı olur diye düşünüyorum.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Kamera ve muzik olarak G3 bahsi gecen tum cihazlardan iyi.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Hocam G2 ile G3 arasında çok fiyat farkı kalmadı zaten G3 hem ekran hem tasarım hem de güncelleme konusunda daha üstün. O yüzden almışken G2 değil de G3 almak daha mantıklı olur diye düşünüyorum.
G3'ün pil ömrü pek iyi değil dendiği için listeye almadım yinede sen bilirsin.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
G3 kamera ekran ve muzik icin cok iyi tercih olur pil performansi G2 ve Z2 kadar iyi degil ama orta düzey.
Hiz akicilik olarak G2 ve Z2 arasinda tercih yap.Z2 3GB ramle bir adim önde.

Bülent872

Bülent872

Üye
Z2 batarya olsun her konuda G3'ten daha iyi :)

0MG90

0MG90

Üye
Hocam Z2 araüzünden memnun musunuz ve batarya nasıl acaba ?
Memnunum gayet akıcı arayüzü var şimdiye kadar kastığını görmedim. Batarya konusunda da Sony iyi bi marka zaten. Gün boyunca yoğun kullanınca gün sonu %15-20 gibi şarj kalabiliyor.

enesrsln

enesrsln

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekkür ederim arkadaşlar ben bir de mağazada inceleyip hoşuma gideni alayım zaten birbirine çok yakın cihazla g3 ile z2
Z2 bi adım önde gözüküyor gözümde

• Beğen
Tepkiler: Bülent872