1000-2000 TL Bütçem Var Hangi Telefonu Önerirsiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

Bilge Kader

Bilge Kader

Üye
    Konu Sahibi
1000-2000 TL Bütçem Var Hangi Telefonu Önerirsiniz ?
Selam arkadaşlar,

Şu an cebimdeki para 1000-2000TLarasında bi telefon almaya elverişli bununla kötü performansı olmayan hatta fiyatının üzerinde performansa sahip (performans derken her anlamda kamera,batarya, ram bellek) telefon önerisi olanlar varsa paylaşırlarsa çok sevinirim.

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Redmi note 8 olabilir

arslan3332

arslan3332

Üye
Şuan hangi telefonu kullanıyorsun? Telefonu garantili-garantisiz nasıl almayı düşünüyorsun?

yaren_70

Üye
Kardeş ixanomi yi tavsiye ediyorum ben şuan ixanomi note 8 kullanıyorum performans açısından çok iyi telefon. Almak istersen şunan trend yolda 1500tl ye satılıyor.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Xiaomi, Redmi Note 8 Modelini tercih edebilirsiniz. +200 ₺ daha verip, Pro Modelini alabilirsiniz. :oke:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Vestel V30,V7

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Xiaomi, Redmi Note 8 Modelini tercih edebilirsiniz. +200 ₺ daha verip, Pro Modelini alabilirsiniz. :oke:

Pro modeli mediatek olduğuiçin önermedim açıkcası

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
telefon işi tamamen kişisel kullanıma göre değişir. Teknoloji marketlerine giderek telefonlara yakından bakarak ve inceleyerek karar vermeni tavsiye ederim. Ya da internetten ufak bir araştırma yapabilirsin.

turan3068

turan3068

Üye
Bu fiyat bandında Casper P3 , xiaomi Redmi Note 8 önerebilirim.

• Beğen
Tepkiler: bakinohut
bakinohut

bakinohut

Üye
Gerek şarj dayanıklılığı, gerekse şık tasarımının yanında hızından ve kamerasından da memnun kaldığım için Casper Via A4 öneririm. Hatta mümkünse şafak mavisini al son zamanlardaki bence en şık telefon :thumbup:

Üst Alt