100 Kapı - Hapishaneden Kaçış

snezana

Üye
    Konu Sahibi
Bu kaçış oyunu sizi, eski bir hapishanede kapana kısılmış ve akılları karıştıran bulmacaları çözmek için alabileceği tüm yardıma ihtiyacı olan genç bir gazeteci olan Beren'e götürüyor. Hapishaneyi kimse sevmez, o yüzden kendini onun yerine koy ve çıkana kadar tüm kapıları açmasına yardım et.

Oyun için ön kayıt yaptırın ve hapishaneden kaçma zamanının geldiğini ilk öğrenen siz olun!

Buradan ön kayıt yaptırın:

 

Benzer Konular

hikmet366
Cevap
0
Görüntüleme
908
hikmet366
abandonware
Cevap
30
Görüntüleme
2K
abandonware
Doğuş Pertez
Cevap
0
Görüntüleme
5K
Doğuş Pertez
Haydar
Cevap
8
Görüntüleme
5K
Gönüldaş
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt